Detail titulu : True Blood - Pravá krev 4. série 5DVD

W01352

True Blood - Pravá krev 4. série 5DVD

(True Blood Season 4)
2008 / Fantasy, Horor, Drama / 720 minut / USA
V prodeji od: 30. 5. 2012


V Bon Temps se objevily další nadpřirozené síly – čarodějnice. Život místních obyvatel nebude už nikdy stejný. Sookie vězí v milostném trojúhelníku s pomstychtivým Billem, novým králem upírů Mississippi a Erikem, který teď právě není ten starý dobrý Viking. Všechny ovlivňuje charismatická čarodějnice Marnie, které nebude nikdo živý ani mrtvý stát v cestě a během sletu čarodějnic uvede Lafayetta, Taru a Jesuse v pokušení silami z jiného světa. Jessica se snaží přivyknout si na domácí život a Jason se octne na území panterodlaků. Arlene a Terry se vyrovnávají se svým velmi neobvyklým miminkem a Alcide podlehne dávným plamenům. Staré vztahy se rozpadají, nové vznikají a 4. sezóna Pravé krve Vás přesvědčí, že nikdo není v bezpečí, když se ve vzduchu vznáší magie.

EPIZODA
1
„Není tam“
SCÉNÁŘ ALEXANDER WOO. REŽIE MICHAEL LEHMANN.
Sookie se vrací do Bon Temps, kde zjišťuje, že zde uplynulo více času, než si myslela; Eric a Bill zkouší získat zpět přízeň lidské veřejnosti; a Jesus naléhá na Lafayetta, aby se zúčastnil sletu čarodějnic.
EPIZODA
2
„VONÍŠ JAKO VEČEŘE“
SCÉNÁŘ BRIAN BUCKNER. REŽIE SCOTT WINANT.
Zatímco si Sookie zvyká na nové skutečnosti, Jason je omezován závazky a místní slet čarodějnic upoutá Billovu pozornost.
EPIZODA
3
„ KDYŽ MĚ MILUJEŠ, TAK PROČ UMÍRÁM?“
SCÉNÁŘ ALAN BALL. REŽIE DAVID PETRARCA.
Sookie nachází ztraceného Erica a znovu se spojí s Alcidem. Marnie zkouší své nově objevené síly.
EPIZODA
4
„JSEM NAŽIVU A V JEDNOM OHNI“
SCÉNÁŘ NANCY OLIVER. REŽIE MICHAEL LEHMANN.
Zatímco se Tommy a Bill znovu setkají s rodinou, Jason uniká ze zajetí. Marnie hledá radu, jak prolomit kletbu.
EPIZODA
5
„ JÁ A ĎÁBEL“
SCÉNÁŘ MARK HUDIS. REŽIE DANIEL MINAHAN.
Sookie přijímá Erikovu slabší stránku; Pam odhaluje tajemství a Bill se rozhodne osobně zasáhnout; Jesus a Lafayette zamíří do Mexika
EPIZODA
6
„MĚSÍC UMÍ VŠECHNO“
SCÉNÁŘ RAELLE TUCKER. REŽIE JEREMY PODESWA.
Za úplňku hledá Sookie Jasona, zatímco Marnie a Lafayette se spojí s duchy minulosti.
EPIZODA
7
“STUDENÝ, ŠEDÝ ROZBŘESK”
SCÉNÁŘ ALEXANDER WOO. REŽIE MICHAEL RUSCIO.
Zatímco Marnie sílí dušemi mrtvých, Bill vydává nepopulární rozkaz, aby zachránil upíry před světlem.
EPIZODA
8
„KLETBA“
SCÉNÁŘ ALAN BALL. REŽIE DANIEL MINAHAN.
Bill a Marnie sbírají síly k půlnoční konfrontaci, Sookie a Eric přísahají věrnost králi a Lafayette se stane nástrojem trýzněné duše.
EPIZODA
9
“MUSÍME ODSUD PRYČ”
SCÉNÁŘ BRIAN BUCKNER. REŽIE ROMEO TIRONE.
Jesus se pokouší očistit Lafayetta od zlého ducha; Bill a Nan se přetahují o svá práva a povinnosti; Marnie zasáhne proti upírům během “Festivalu tolerance”.
EPIZODA
10
“AŤ SHOŘÍ CELÝ DŮM”
SCÉNÁŘ NANCY OLIVER. REŽIE LESLI LINKA GLATTE.
V Shreveportu vypukne pravé peklo, Sookie sebere všechny své síly, aby zachránila Billa, přitom zlomí kletbu a přiměje Marnii/Antonii přehodnotit její poslání.
EPIZODA
11
“DUŠE V OHNI”
SCÉNÁŘ MARK HUDIS. REŽIE MICHAEL LEHMANN.
Když napětí mezi upíry a wiccany dosáhne kritického bodu, použije Sookie své nadpřirozené schopnosti, aby zabránila Marnii v očarování Billa, Erica a Pam.
EPIZODA
12
“AŽ ZEMŘU JÁ…”
SCÉNÁŘ RAELLE TUCKER. REŽIE SCOTT WINANT.
Duše mrtvých míří na Bon Temps. Sookie a její dva oblíbení upíři bojují s Marnie v jejím posledním vtělení.

Hrají: Anna Paquin, Stephen Moyer, Sam Trammell, Ryan Kwanten, Rutina Wesley, Jim Parrack, Carrie Preston, Chris Bauer, Nelsan Ellis, Alexander Skarsgård, Todd Lowe, Deborah Ann Woll, Kristin Bauer, William Sanderson, Kevin Alejandro, Marshall Allman, Jessica Tuck, Adina Porter, Joe Manganiello, Michael McMillian, Michelle Forbes, Michael Raymond-James, Janina Gavankar, Lindsay Pulsipher, John Billingsley, Brit Morgan, Mehcad Brooks, Denis O'Hare, Mariana Klaveno, Fiona Shaw, Tanya Wright, Anna Camp
Režie: Michael Lehmann, Scott Winant, Daniel Minahan, John Dahl, Anthony Hemingway, Alan Ball, Lesli Linka Glatter, David Petrarca, Nick Gomez, Marcos Siega
Hudba: Nathan Barr
Zvukové formáty: česky Dolby Digital 2.0 / anglicky Dolby Digital 5.1 / francouzsky Dolby Digital 5.1 / polsky Dolby Digital 2.0
Titulky: české, anglické pro neslyšící, dánské, finské, francouzské, holandské, norské, polské, portugalské, řecké, švédské, turecké
Obrazové formáty: 16:9

Bonusy:
• Pohled do zákulisí
• Díky obsáhlým rozhovorům se scénáristy máte možnost nahlédnout do zákulisí jednotlivých epizod.
• Pravá krev: Poslední tahy štětcem
• Přidejte se k Alanu Ballovi při odhalování exkluzivních dříve nespatřených záběrů z postprodukčního procesu seriálu Pravá krev.
• Audio komentáře
• Šest audio komentářů s herci a štábem: Alan Ball, Anna Paquin, Stephen Moyer, Alexander Skarsgard, Deborah Ann Woll, Sam Trammell, Fiona Shaw a mnoho dalších.

Cena: 499,- Kč 

Další novinky na DVD

Cesta zpátky