Detail titulu : Ptáci v trní kolekce 1.-2. 5DVD

W02776

Ptáci v trní kolekce 1.-2. 5DVD

(Thornbirds Collection 1+2)
2013 / Drama / 639 minut /
V prodeji od: 1. 3. 2023Kolekce obsahuje:Ptáci v trní 4DVD
(Thorn Birds)
1983 / TV seriál, Drama, Romantický / 467 minut / USA


Epizoda jedna
Mary Carsonová (Barbara Stanwyck), majitelka velké ovčí farmy, se zamiluje do místního faráře Ralpha de Bricassart (Richard Chamberlain) – i když ten se stará spíše o Maryinu neteř Meggie Clearyovou (Sydney Penny, později Rachel Ward). Když Ralph její vášeň neopětuje, Mary se rozhodne vzít jeho osud do vlastních rukou – dokonce i z hrobu.

Epizoda dvě
Přes svou rostoucí náklonnost k Meggie opouští otec de Bricassart farnost, aby zahájil svůj vzestup na žebříčku církevní hierarchie. Clearyovi (Jean Simmons a Richard Kiley) souhlasí s tím, že povedou Droghedu, což....(více)

Ptáci v trní: Léta odloučení
(Thornbirds: Missing Years)
1996 / Drama, Romantický / 172 minut / Austrálie, USA


V dosud nevyprávěné kapitole epického miniseriálu znovu vzplane vášeň.
Opět vás zasáhne láska. Víra je obnovena.
Co se stalo Otci Ralphovi de Bricassart a Meggie Clearyové během tajemných let, které nebyly zahrnuty v původním úspěšném miniseriálu z roku 1983? Ptáci v trní – Léta odloučení vám přinášejí odpověď.

Richard Chamberlain se vrací jako Otec de Bricassart v příběhu doplňujícím původní sérii Ptáci v trní, která byl natočena podle bestselleru Colleen McCulloughové. Během druhé světové války de Bricassart hrdinsky zachrání uprchlíky v Římě. Poté je poslán Vatikánem na rozlehlou ovčí farmu v Austrálii, o které.....(více)
Zvukové formáty: česky Dolby Digital 2.0 / anglicky Dolby Digital 1.0
Titulky: české, anglické
Obrazové formáty: 4:3

Cena: 499,- Kč