Detail titulu : Pařba kolekce 1.-3. (3Blu-ray)

W02783

Pařba kolekce 1.-3. (3Blu-ray)

(Hangover Collection)
2023 / Komedie / USA
V prodeji od: 5. 4. 2023Kolekce obsahuje:Pařba ve Vegas (Blu-ray)
(The Hangover)
2009 / Kriminální, Komedie / 100 minut / USA


Plánovali si nezapomenutelné loučení se svobodou v Las Vegas. Teď si ale opravdu potřebují vzpomenout, co přesně se stalo! Čí je to dítě v šatně jejich apartmá v Caesars Palace? Jak se dostal do koupely ten tygr? Proč jednomu z nich chybí zub? Ale hlavně – kde je ženich? Cokoliv tihle mládenci prováděli během večírku, bledne ve srovnání s tím, co musejí v téhle báječné komedii udělat za střízliva....(více)

Pařba v Bangkoku (Blu-ray)
(The Hangover 2)
2011 / Komedie / 102 minut / USA


Phil (Bradley Cooper), Stu (Ed Helms), Alan (Zach Galifianakis) a Doug (Justin Bartha) odjíždějí do exotického Thajska na Stuovu svatbu. Co se může pokazit? Režisér Todd Phillips Vám ve skvělém pokračování svého kritikou i diváky milovaného hitu ukáže, že co se stalo ve Vegas, mohlo ve Vegas také zůstat....(více)

Pařba na třetí (Blu-ray)
(The Hangover 3)
2013 / Komedie / 100 minut / USA


Dva roky po Bangkoku. Magnet na průšvihy Leslie Chow (Ken Jeong) je údajně bezpečně zavřený v thajském kriminále a Phil (Bradley Cooper), Stu (Ed Helms) a Doug (Justin Bartha) konečně žijí své vysněné, nudné životy – tedy dokud jejich kamarád Alan (Zach Galifianakis) nevysadí léky a neodstartuje....(více)

Zvukové formáty: česky Dolby Digital 5.1

Cena: 649,- Kč