Detail titulu : Kolekce Středozemě (kinoverze) 6DVD

W02006

Kolekce Středozemě (kinoverze) 6DVD

(Kolekce Středozemě (kinoverze) 6DVD)
Fantasy /
V prodeji od: 16. 11. 2016Kolekce obsahuje:Pán prstenů: Dvě věže
(The Lord of the Rings: The Two Towers)
2002 / Akční, Fantasy, Dobrodružný / 172 minut / Nový Zéland, USA


Druhý díl filmové ságy o nebezpečném putování jehož cílem má být zničení prokletého prstenu moci začíná tam kde první skončil. Opět je hlavním hrdinou hobit Frodo. Ten se získal od svého příbuzného Bilba magický prsten.... (více)

Pán prstenů: Návrat krále
(The Lord of the Rings: The Return of the King)
2004 / Akční, Fantasy, Dobrodružný / 192 minut / Nový Zéland, USA


Nadchází čas rozhodující bitvy o přežití Středozemě. Putování jednotlivých členů Společenstva prstenu se dostává do poslední a rozhodující fáze. Čaroděj Gandalf, elf Legolas a trpaslík Gimli spěchají s dědicem trůnu Aragornem na.... (více)

Pán prstenů: Společenstvo Prstenu
(The Lord of the Rings: The Fellowship of the Ring)
2001 / Akční, Fantasy, Dobrodružný / 171 minut / Nový Zéland, USA


Hlavním hrdinou je hobit Frodo Pytlík, který se ve své vlastní domovině zvané Středozemě dostal do samotného centra bitvy mytických proporcí. Bude muset během svého putování prokázat, že moc přátelství a individuální odvahy dokáže úspěšně čelit i těm nejničivějším silám temnoty. Frodova dobrodružství odstartuje.... (více)

Hobit: Neočekávaná cesta
(The Hobbit: An Unexpected Journey)
2013 / Fantasy / 163 minut / Nový Zéland, USA


První díl trilogie Hobit: Neočekávaná cesta natočený na námět stejnojmenné nadčasové klasiky z pera J. R. R. Tolkiena sleduje hlavního hrdinu Bilba Pytlíka. Ten je spolu s čarodějem Gandalfem a třinácti trpaslíky vedenými Thorinem Pavézou vržen do velkolepého dobrodružství: musí od strašlivého draka.... (více)

Hobit: Bitva pěti armád
(The Hobbit: The Battle of the Five Armies)
2015 / Fantasy / 139 minut / Nový Zéland, USA


Thorin Pavéza a trpaslíci z Ereboru se domáhají nezměrného bohatství svých předků. Při tom však rozzuří strašlivého draka Šmaka, který obrátí svůj vztek proti Jezernímu městu. Mezitím Sauron zvaný Temný pán vyšle své oddíly.... (více)

Hobit: Šmakova dračí poušť
(The Hobbit: The Desolation of Smaug)
2013 / Fantasy / 155 minut / Nový Zéland, USA


HOBIT BILBO PYTLÍK, ČARODĚJ GANDALF A 13 TRPASLÍKŮ vedených Thorinem Pavézou dál míří ke ztracené trpasličí říši Erebor. Cestou narazí na kožoměnce Medděda, obří mirkwoodské pavouky a vůdce lesních elfů Legolase, Tauriel a krále .... (více)

Cena: 699,- Kč 

Další novinky na DVD

Cesta zpátky