Detail titulu : Batman kolekce 1-4 4BD

W02785

Batman kolekce 1-4 4BD

(Batman 1-4 Collection)

V prodeji od: 5. 4. 2023Kolekce obsahuje:Batman (Blu-ray)
(Batman)
1989 / Akční, Dobrodružný, Fantasy, Sci-Fi / 126 minut / USA


Velkoměsto Gotham City je sužováno gangstery, které vede kyselinou děsivě znetvořený Joker. Policie se zdá být bezmocná. Mnohem větší respekt mezi zločinci budí maskovaný netopýří muž - Batman - objevující se vždy tam, kde je páchána nějaká nepravost. Reportérka Vicki Valeová, píšící o Batmanových kouscích.... (více)

Batman se vrací (Blu-ray)
(Batman Returns)
1992 / Fantasy, Sci-Fi, Dobrodružný / 126 minut / USA, Velká Británie


Gotham City musí čelit dvěma nebezpečným zločincům - bizarnímu zlověstnému Tučňákovi a plíživé záhadné Kočičí ženě. Dokáže Batman bojovat s oběma naráz ?
Dokáže Batman bojovat s oběma strašnými nepříteli naráz? Zvláště když jeden zatouží být starostou a ten druhý gothamského hrdinu romanticky.... (více)

Batman a Robin (Blu-ray)
(Batman and Robin)
1997 / Akční, Sci-Fi / 124 minut / USA


George Clooney bojuje jako Temný rytíř proti nejhroznějšímu nebezpečí: ledový Mr.Freeze (Arnold Schwarzenegger) a jedovatá Poison Ivy (Uma Thurman) ohrožují město. Batman však musí ochránit více než jen Gotham City - mladická zanícenost kamaráda Robina (Chris O'Donnell) bojujícího se zločinem a krásná .... (více)

Batman navždy (Blu-ray)
(Batman Forever)
1995 / Akční, Sci-Fi / 121 minut / USA


Hádej, hádej hádači, ale i tak tě dobrodružství na netopýřích křídlech nemine! Připravte se na pořádnou akci! Ve třetím ze série skvělých filmů o Batmanovi od Warner Bros. vás čekají Val Kilmer (Batman), Tommy Lee Jones (Dvě tváře), Jim Carrey (Hádánkář), Nicole Kidman (Dr. Chase Meridianová) a Chris O’Donnell (Robin). Joel Schumacher.... (více)

Cena: 799,- Kč