Detail titulu : Zachraňte Willyho kolekce 3DVD

W02622

Zachraňte Willyho kolekce 3DVD

(Free Willy Collection)
2021 / Dobrodružný, Drama, Rodinný / 284 minut / USA
V prodeji od: 1. 9. 2021


Zábava, dobrodružství a velryba, která si získala diváky po celém světě. Osamělý chlapec rozumí žalostným nářkům kosatky, která je uvězněna v příliš malé nádrži vodního parku a rozhodne se Willyho zachránit. V Zachraňte Willyho 2: Dobrodružný domov se chlapec se znovu setkává s Willym, tentokrát již v jeho novém domově v oceánu. Když však do něj začne unikat ropa, která následně začne i hořet, Willy spolu s rodinou musí být zachráněn. Ve třetím dobrodružství s názvem Zachraňte Willyho 3: Záchrana jsou velryby vystaveni nebezpečí nelegálního lovu a jedině mladík Jesse dokáže zajistit pomoc. Nenechte si ujít trojité velrybí dobrodružství!


Kolekce obsahuje:Zachraňte Willyho
(Free Willy)
1993 / Dobrodružný, Rodinný / 108 minut / Francie, USA

Willy je nádherná kosatka uvězněná v příliš těsné nádrži Tichomořského severozápadního vodního parku. O nocích volá po své rodině, která dovádí v nedalekém zálivu. Nikdo nerozumí jeho nářkům a náladám - kromě dvanáctiletého chlapce, který až moc dobře ví, co to znamená žít bez rodiny... (více)

Zachraňte Williho 2: Dobrodružný domov
(Free Willy 2: The Adventure Home)
1995 / Dobrodružný, Rodinný / 94 minut / Francie, USA


Jesse, který se s pěstounskou rodinou Greenwoodových celkem dobře sžil, se musí vypořádat s existencí náhle objeveného nevlastního bratra Elvise. Greenwoodovi vezmou oba rozhádané bratry na prázdniny k moři, kde se jesse opět setkává s Willym.. (více)

Zachraňte Willyho 3: Záchrana
(Free Willy 3: The Rescue)
1997 / Dobrodružný, Rodinný, Drama / 82 minut / USA


Willyho nejlepší přítel Jesse pracuje se svým učitelem Randolphem při sledování velryb v odlehlých vodách u pacifického pobřeží. A právě zde se Jesse opět setkává se svým třítunovým kamarádem... a najde i nového přítele Maxe: desetiletého chlapce, kterého s Jessem spojuje láska k velrybám. Maxův otec.... (více)

Cena: 299,- Kč