Detail titulu : Tom a Jerry kolekce 3. 4DVD

W01859

Tom a Jerry kolekce 3. 4DVD

(Tom a Jerry kolekce 3. 4DVD)
Animovaný /
V prodeji od: 30. 9. 2015Kolekce obsahuje:Tom a Jerry: Santovi pomocníci
(Tom & Jerry's Santa's Little Helpers)
2014 / Dětský, Animovaný / 113 minut / USA


S oblíbeným kocourem a myší bude zima drsná! Tom a Jerry jsou zpět s novou vánoční kolekci svých nejlepších zimních hitů. Kompilace obsahuje zbrusu nový vánoční speciál Tom a Jerry: Santovi pomocníci. Jerry vede spokojený život v Santově dílně. Pak se ale v domě objeví Tom, kterého Santova rodina zachránila a na Severním pólu vypukne veselý zmatek. Dokáže tahle katastrofická .... (více)

Tom a Jerry: Vánoční párty
(Tom and Jerry´s: Christmas Party)
2010 / Pohádka, Dětský, Animovaný / 31 minut / USA


V Noci před Vánocemi Jerry naláká Toma, aby se přátelsky postavil pod jmelí, což vede k honičce okolo vánočního stromečku, po níž už noc rozhodně nebude tichá! Jerry v Myší revui promění kuchyň v kluziště a Toma v ledovou sochu, pak v režii Texe Averyho velký zlý vlk předstírá, že je Santa Claus (Pozor na Santu!) a nakonec jsou Kapitánovy Vánoce téměř zničeny pirátem, převlečeným .... (více)

Tom a Jerry: Vánoční svátky
(Tom & Jerry: Paws For A Holiday)
2005 / Animovaný / 45 minut / USA


Vychutnejte si s kocourem Tomem a myšákem Jerrym radost a napětí bláznivé honičky. Protáhnou Vás závějemi a mezi salvami smíchu uvidíte několik zimních vtipů, ze kterých Vás zamrazí. Můžete bruslit na ledovém poli vtipu s bezchybným komickým načasováním a zhlédnout gagy .... (více)

Tom a Jerry: Zimní pohádky
(Tom and Jerry Winter Tails)
Pohádka, Dětský, Animovaný / 72 minut / USA


Prokřehlí kámoši Tom a Jerry už zase řádí v deseti svižných příbězích, které oslavují období zimy! Ať už se naše nebojácná kočka a myš radují z prázdninové atmosféry, skotačí ve sněhu nebo utíkají před odpornou sněžnou myší, Tomovo neustálé pronásledování Jerryho je skutečně k popukání a to v kterémkoli .... (více)

Zvukové formáty: česky Dolby Digital 1.0

Cena: 499,- Kč