Detail titulu : Scooby Doo: Měsíční nestvůra vylézá

W01749

Scooby Doo: Měsíční nestvůra vylézá

(Scooby-Doo! Moon Monster Madness)
2015 / Animovaný / 76 minut / USA
V prodeji od: 29. 4. 2015

Původní film

Dobrodružná výprava Scooby-Dooa a jeho kumpánů do vzdálených světů znamená velký krok pro celé psí pokolení! Scooby-Doo, Shaggy, Fred, Daphne a Velma vyhrají poslední volné letenky do vesmíru. Na cestu se vydají v ultra moderní kosmické lodi miliardáře Slye Barona zvané Sly Star 1. Jejich nespoutanou zábavu však naruší setkání se záhadným mimozemšťanem, který začne raketu ničit! Posádka musí rozbitou loď opustit a přesunout se na Baronovu základnu... na odvrácené straně Měsíce! Podaří se pětici kamarádů rozluštit mimozemské tajemství? Najde Scooby-Doo na Měsíci pochoutky? Sundá si Fred někdy helmu? Pusťte se spolu s nimi za odpovědí až na samou hranici vesmíru!

Hrají: Mindy Cohn, Grey DeLisle, Frank Welker
Režie: Paul McEvoy
Scénář: Mark Banker
Zvukové formáty: česky Dolby Digital 2.0 / anglicky Dolby Digital 5.1 / maďarsky Dolby Digital 2.0 / polsky Dolby Digital 2.0 / rumunsky Dolby Digital 2.0 / rusky Dolby Digital 2.0 / turecky Dolby Digital 2.0 / řecky Dolby Digital 2.0
Titulky: anglické pro neslyšící, arabské, chorvatské, maďarské, polské, rumunské, slovinské
Obrazové formáty: 1,78:1 / 720x576 / 16:9 FF

Bonusy:
• Báječné výpravy do vesmíru
• Mindy Cohn (namluvila Velma Dinkley) nám v kulisách proslulého tábora Space Camp® v alabamském Huntsville ukáže cestu do vesmíru.

Cena: 149,- Kč 

Další novinky na DVD

Doktor Spánek od Stephena Kinga