Detail titulu : Pán prstenů kolekce 3DVD

W02626

Pán prstenů kolekce 3DVD

(The Lord Of The Rings: The Motion Picture Trilogy)

V prodeji od: 15. 9. 2021Kolekce obsahuje:Pán prstenů: Společenstvo Prstenu
(The Lord of the Rings: The Fellowship of the Ring)
2001 / Akční, Fantasy, Dobrodružný / 171 minut / Nový Zéland, USA


Hlavním hrdinou je hobit Frodo Pytlík, který se ve své vlastní domovině zvané Středozemě dostal do samotného centra bitvy mytických proporcí. Bude muset během svého putování prokázat, že moc přátelství a individuální odvahy dokáže úspěšně čelit i těm nejničivějším silám temnoty. Frodova dobrodružství odstartuje dar jeho příbuzného Bilba. Od něj získá magický prsten, který Froda postaví do soboje se silami zla reprezentovanými.... (více)

Pán prstenů: Dvě věže
(The Lord of the Rings: The Two Towers)
2002 / Akční, Fantasy, Dobrodružný / 172 minut / Nový Zéland, USA


Druhý díl filmové ságy o nebezpečném putování jehož cílem má být zničení prokletého prstenu moci začíná tam kde první skončil. Opět je hlavním hrdinou hobit Frodo. Ten se získal od svého příbuzného Bilba magický prsten po kterém touží temný Sauron a tak se dostal do samotného centra souboje mezi silami světla a temnot. Frodo jako vůdce společenství složeného z jeho přátel, kouzelníka, elfa, trpaslíka a dalších pomocníků pokračuje na cestě.... (více)

Pán prstenů: Návrat krále
(The Lord of the Rings: The Return of the King)
2004 / Akční, Fantasy, Dobrodružný / 192 minut / Nový Zéland, USA


Nadchází čas rozhodující bitvy o přežití Středozemě. Putování jednotlivých členů Společenstva prstenu se dostává do poslední a rozhodující fáze. Čaroděj Gandalf, elf Legolas a trpaslík Gimli spěchají s dědicem trůnu Aragornem na pomoc zemi Gondor, která odolává ohromnému Sauronovu vojsku. Hobiti Frodo a Sam se v doprovodu Gluma snaží dostat hluboko do země Mordor, kde musí .... (více)
Cena: 299,- Kč 

Další novinky na DVD

Batman (2022)