Detail titulu : Hobit kolekce 1.-3. 6BD

W01780

Hobit kolekce 1.-3. 6BD

(Hobit kolekce 1.-3. 6DVD)
Fantasy /
V prodeji od: 15. 4. 2015Kolekce obsahuje:Hobit: Neočekávaná cesta (2Blu-ray)
(The Hobbit: An Unexpected Journey)
2013 / Fantasy, Dobrodružný / 170 minut / Nový Zéland, USA


První díl trilogie Hobit: Neočekávaná cesta natočený na námět stejnojmenné nadčasové klasiky z pera J. R. R. Tolkiena sleduje hlavního hrdinu Bilba Pytlíka. Ten je spolu s čarodějem Gandalfem a třinácti trpaslíky vedenými Thorinem Pavézou vržen do velkolepého dobrodružství: musí od strašlivého draka Šmaka vydobýt zpět ztracené království trpaslíků Erebor. Cesta je zavede .... (více)

Hobit: Šmakova dračí poušť (2Blu-ray)
(The Hobbit: The Desolation of Smaug)
2013 / Fantasy / 161 minut / Nový Zéland, USA


HOBIT BILBO PYTLÍK, ČARODĚJ GANDALF A 13 TRPASLÍKŮ vedených Thorinem Pavézou dál míří ke ztracené trpasličí říši Erebor. Cestou narazí na kožoměnce Medděda, obří mirkwoodské pavouky a vůdce lesních elfů Legolase, Tauriel a krále Thranduila a pak s tajemným mužem zvaným Bard proklouznou do Jezerního .... (více)

Hobit: Bitva pěti armád 2BD
(The Hobbit: The Battle of the Five Armies)
2015 / Fantasy / 144 minut / Nový Zéland, USA


Thorin Pavéza a trpaslíci z Ereboru se domáhají nezměrného bohatství svých předků. Při tom však rozzuří strašlivého draka Šmaka, který obrátí svůj vztek proti Jezernímu městu. Mezitím Sauron zvaný Temný pán vyšle své oddíly Orků k Osamělé hoře. A Bilbo Pytlík náhle bojuje o život v bitvě pěti armád. Temnota se .... (více)

Zvukové formáty: česky Dolby Digital 5.1

Není skladem