Detail titulu : Šmoulové slaví výročí - kolekce 5DVD

N02184

Šmoulové slaví výročí - kolekce 5DVD

(The Smurfs Anniversary Collection )
Animovaný /
V prodeji od: 13. 6. 2018Kolekce obsahuje:Šmoulové - To nejlepší 1
(The Smurfs 1)
1981 / Animovaný / 84 minut / Belgie


Další veselé příhody šmoulů jsou tu! Šmoulové si žijí svým bezstarostným životem, který jim věčně kazí zlý černokněžník Gargamel a jeho kocour Azrael. Podívejte se, jak šmoulové bojovali s příšerptákem.... (více)

Šmoulové - To nejlepší 2.
(The Smurfs 2)
1981 / Animovaný / 180 minut / Belgie


Šmoulové jsou zase tady! Šmoulové si žijí svým bezstarostným životem, který jim věčně kazí zlý černokněžník Gargamel a jeho kocour Azrael. Podívejte se, jaké měl Snílek noční můry, jak šmoulové museli řešit potíže.... (více)

Šmoulové - To nejlepší 3.
(The Smurfs 3)
1981 / Animovaný / 96 minut / Belgie


Pojďte se bavit! Šmoulové jsou tu zas! Šmoulové si žijí svým bezstarostným životem, který jim věčně kazí zlý černokněžník Gargamel a jeho kocour Azrael. Podívejte se, jak se šmoulové dostali do strašidelného zámku, jak Taťka.... (více)

Šmoulové - To nejlepší 4.
(The Smurfs 4)
1981 / Animovaný / 98 minut / Belgie


Další šmoulí dobrodružství tu čekají na vás! Šmoulové si žijí svým bezstarostným životem, který jim věčně kazí zlý černokněžník Gargamel a jeho kocour Azrael. Podívejte se, jak šmoulové zakládali hasičský sbor, jak Mlsoun.... (více)

Šmoulové - To nejlepší 5.
(The Smurfs 5)
1981 / Animovaný / 98 minut / Belgie


Zábava pokračuje, šmoulové vás opět rozesmějí! Šmoulové si žijí svým bezstarostným životem, který jim věčně kazí zlý černokěžník Gargamel a jeho kocour Azrael. Podívejte se, jak šmoulové bojovali proti zimě, jak Nešika .... (více)

Cena: 199,- Kč