Detail titulu : Pátek třináctého 1.-8. kolekce 8DVD

P00415

Pátek třináctého 1.-8. kolekce 8DVD

(Friday the 13th Collection)
2023 /
V prodeji od: 22. 3. 2023Kolekce obsahuje:Pátek třináctého
(Friday the 13th (1980))
1980 / Horor / 91 minut / USA


Vítejte v táboře Crystal Lake. Jeho historie je krvavá a místní říkají, že je prokletý. Je to dokonalé místo, kde může psychopat za svitu romantického úplňku zabíjet zamilované táborové vedoucí jednoho po druhém.
Původní vyvražďovačka režiséra a producenta Seana S. Cunninghama vedla ke vzniku fenomenální filmové série.... (více)

Pátek třináctého 2
(Friday The 13th: Part 2)
1981 / Horor / 87 minut / USA


Pět let po masakru rozpoutaném v nově otevřeném prokletém táboře Křišťálové jezero šílenou Pamelou Voorhees, nesmyslně mstící nešťastné utonutí svého syna Jasona, je zprovozněn sousední tábor. Jenže Jason nezemřel a nezemřela ani žízeň jeho matky po pomstě na nové generaci táborových vedoucích.... (více)

Pátek třináctého 3
(Friday 13th: Part 3)
1982 / Horor / 91 minut / USA


Jason je znovu zpátky a má už svoji legendární hokejovou masku. Tentokrát, ale nebude fyzická likvidace jednotlivých ubožáků rušící Jasonův klid až tak jednoduchá jako v díle předchozím. Kempaři totiž nejsou jenom nějací, i veverkou k smrti vystrašení studentíci, ale dosti otrlý členové motocyklového.... (více)

Pátek třináctého 4
(Friday the 13th Part 4: The Final Chapter)
1984 / Horor / 88 minut / USA


Čtvrtý a podle mnohých také nejlepší díl slavné hororové série. Ke zdařilému pokračování nejvíce přispěli herec Cryspin Glover a tvůrce speciálních efektů.... (více)

Pátek třináctého 5
(Friday 13th Part 5: A New Beginning)
1985 / Horor / 92 minut / USA


Další díl kultovní hororové série osmdesátých let. Rozsekali ho mačetou na malé kousky. Jason Voorhees, legendární hororová postava, tedy definitivně zaklepal svou pracovní obuví se kterou si již třikrát vyšlápl na procházku spojenou s brutální zabíjačkou. Zemřel.... (více)

Pátek třináctého 6
(Friday the 13th Part 6: Jason lives)
1986 / Horor / 86 minut / USA


ako dítě si Tommy Jarvis zkoušel jaké to je, když jiní umírají a tak zabil Jasona Voorhese. Stal se tak postrachem okolí jezera Crystal Lake. Jenže nyní, po nějakém čase si Tommy není vůbec jistý zda je Jason opravdu mrtvý. Jediná.... (více)

Pátek třináctého 7
(Friday 13th Part 7: The new blood)
1988 / Horor / 90 minut / USA


Jason je zpět, ověšený zahradní technikou a je (jako už tradičně) k nezastavení. Tentokrát ale narazil na zdatného protivníka.... (více)

Pátek třináctého 8
(Friday 13th Part 8: Jason Takes Manhattan)
1989 / Horor / 100 minut / USA


Po pekelném duelu s telekinetičkou Tinou v předchozím díle leží Jason pohřbený pod troskami mola na dně Křišťálového jezera. Zde jej vzkřísí elektrický výboj z porušeného kabelu a on se vydává dolů po řece hledat novou krev. Nalézá ji na výletní lodi Lazarus vezoucí třídu čerstvých.... (více)

Cena: 1099,- Kč