Detail titulu : Californication: Závěrečná série 2DVD

P00986

Californication: Závěrečná série 2DVD

(Californication Final Season)
2014 / Seriál, Drama, Komedie / 324 minut / USA
V prodeji od: 24. 6. 2015


David Duchovny se vrací ve Zlatým Glóbem oceněné roli v závěrečné řadě seriálu Californication. Poté, co zahodil všechny šance na lásku a štěstí – a spálil za sebou v Hollywoodu všechny mosty – je Hank konečně připraven nechat minulost za sebou. Jako obvykle ho ovšem doženou hříchy minulosti. Dokáže se Hank zbavit svých mnoha neřestí a bude mít jeho cesta šťastný konec?

DISK 1.

Levon/ Levon
Po velmi krátkém turné s Atticusem by Hank udělal cokoliv, aby se dal znovu dohromady se ženou svého života. Věci s Karen ale nejdou tak, jak si představoval. Hank se setkává se Stuem a režisérem televizního zpracování Policajta ze Santa Monicy, a dostává od moderátora Ricka Ratha místo. Levon, reportér, chce udělat s Hankem interview pro svou práci do školy. Marcy začíná uvažovat, zda byl návrat k Charliemu správným krokem.

Julia/ Julia
Hankův první den scénáristy Policajta ze Santa Monicy sebou okamžitě přináší první rozbroje s jeho novými spolupracovníky. Vztah Charlieho a Marcy se zlepšuje poté, co se Charlie setká s Tarou, Rathovou asistentkou. Na Karen čeká překvapení, stejně tak jako na Hanka, který se ocitá v Levonově bytě.

Jaký otec, takový syn/ Like Father Like Son
Hank sedí na castingu, zatímco Levon se snaží spojit s Melanií. Hank dostává na povel první epizodu seriálu, z čehož nemají ani trochu radost jeho kolegové Terry a Hugh. Charlie chce dát věci dohromady s Marcy, zatímco Karen to chce s Hankem vzdát.

Kokoti/ Dicks
Hank a Levon slaví s Julií, že dostala novou roli. Levon by rád strávil nějaký čas o samotě s Melanií, ale zjišťuje, že tři už jsou dav. Finanční potíže Charliemu s Marcy nepřidají, ale nová klientka Goldie by mohla Charliemu pomoci s návratem k normálu.

Musí ze sebe ten jed dostat/ Getting the Poison Out
Zatímco Julia randí s Rathem, Hank a Levon spolu vyráží na tah. Levon zažívá nejlepší noc svého života s Nikki, zatímco Karen, Hank a Marcy musí přetrpět společnost jejího příšerného kamaráda. Charlie si pravděpodobně dal příliš velké sousto se svou novou klientkou, Goldie.

Výkop/ Kickoff
Rick pořádá mejdan k příležitosti zahájení natáčení. Hank si užívá intimní chvilku s Amy Taylor Walsh, hlavní herečkou seriálu, zatímco hlavní herec pokukuje po Julii. Zatímco se manažer Charlie stará o svou labilní klientku Goldie, mejdan končí předčasně, když Levon poruší Rathovo základní pravidlo.

DISK 2.

Úsměv/ Smile
Rath chce, aby Hank přepsal svůj scénář. Julia dostane od svého šéfa dr. Dana radu ohledně kariérního růstu, ale Hank s Levonem mají jiný nápad. Charlie a Marcy zvažují Stuovu nabídku, když jim Atticův starý manažer Krull nabídne alternativní řešení jejich finančních problémů.

Půl hodinky, možná míň/ 30 Minutes or Less
V Hankově epizodě Policajta ze Santa Monicy se objeví problém s hlavní mužským představitelem, a režisér chce, aby si ho Hank vyřešil po svém. Julia se zdá být vyvedena z míry, Levon dostává velkou příležitost, a novinky ohledně Stuovy nabídky končí rvačkou.

Víra, naděje, láska/ Faith, Hope, Love
Hank se vrací k turbulentnímu období s Karen - mladé zmatené Becce a jejich společným dnům se šťastným Charliem a Marcy. Hankův příběh s chůvou pomůže poskládat události do souvislostí.

Večeře s přáteli/ Dinner with Friends
Hank bere Karen na večeři do dobře známé restaurace, romantiku jim ale přeruší Julia. Charlie, Marcy a Levon zažijí s jejich novým "přítelem" Mi Suk Kokem ještě větší drama. Rath se ukáže s Eddiem Nerem, který by si rád zahrál v Policajtovi ze Santa Monicy. Celá noc končí zmatkem.

Dcera/ Daughter
Dorazily výsledky sledovanosti Policajta ze Santa Monicy. Hank možná přijde o práci. Hrozí, že Charlie a Marcy budou bez příjmů, proto Marcy kývne na Stuovu nabídku. Karen překvapivě dorazí s Beccou, která všem oznámí velkou novinu. Karen plánuje, že se celá rodina dá znovu dohromady. Levon jí plány překazí.

Milost/ Grace
Hank stále nesouhlasí s plány, které má Becca, ale Karen ho zpracovává. Hank a Levon se v Malibaru setkají s Tarou, bývalou Hankovou studentkou. Hank pozve Julii na zvláštní večeři. Hank chce, aby Charlie zachránil Marcy. Učiní životní rozhodnutí.Hrají: David Duchovny, Natascha McElhone, Pamela Adlon, Madeleine Martin, Evan Handler
V českém znění: Libor Bouček - David Duchovny (Hank Moody), Michaela Kuklová - Natascha McElhone (Karen), Hana Igonda Ševčíková - Pamela Adlon (Marcy), Pavel Vondra - Evan Handler (Charlie Runkle), Petr Burian - Oliver Cooper (Levon), Pavel Šrom - Michael Imperioli (Rick Rath), Zdeněk Maryška - Stephen Tobolowsky (Stu Beggs), Ivana Korolová - Tara Holt (Melanie), Jakub Saic - Jon Kasdan (režisér), Sabina Laurinová - Heather Graham (Julia), Petra Tišnovská - Mary Lynn Rajskub (Goldie), Bohdan Tůma - Roger Howarth (Chris + titulky), Regina Řandová, Petra Hobzová, Jiří Krejčí a další...
Režie: David von Ancken, Adam Bernstein, John Dahl, Michael Lehmann, David Duchovny, Seith Mann
Kamera: Tim Bellen
Hudba: Tree Adams, Tyler Bates
Scénář: Tom Kapinos
Produkce: David Duchovny, Tom Kapinos, Michael Paolillo, Tom Keefe, John H. Radulovc
Zvukové formáty: česky Dolby Digital 2.0 / anglicky Dolby Digital 5.1
Titulky: české
Obrazové formáty: 1,78:1 / 16:9

Není skladem

Další novinky na DVD

Bob Marley: One Love