Detail titulu : Bláznivá střela kolekce 1.-3. 3DVD

P01281

Bláznivá střela kolekce 1.-3. 3DVD

(Naked Gun Collection)
2013 /
V prodeji od: 5. 4. 2023Kolekce obsahuje:Bláznivá střela: Z archivů policejního oddělení
(Naked Gun: From the Files of Police Squad!)
1988 / Akční, Kriminální, Komedie / 81 minut / USA


Praštění tvůrci snímku Připoutejte se, prosím! se znovu sešli! Leslie Nielsen jako policista s tvrdými rysy a měkkým mozkem Frank Drebin div nezakopne o plán atentátu na královnu Elizabeth. Do šílených akcí se zapojí také Priscilla Presley, O. J. Simpson, vycpaný bobr, dva baseballové týmy .... (více)

Bláznivá střela 2 a 1/2: Vůně strachu
(The Naked Gun 2 1/2: The Smell of Fear)
1991 / Akční, Kriminální, Komedie / 81 minut / USA


Poručík Frank Drebin (Leslie Nielsen) miluje záhady. Proč jsme tady? Existuje život po sexu? Ano, Dreblin řeší zásadní problémy. A tím největším je momentálně záměr zločinného Quentina Hapsburga (Robert Goulet) zničit přírodu! V senzačním pokračování Bláznivé střely se vrací také Priscilla Presley jako Jane, žena, která by dokázala na dvacet kroků rozehřát sýrový sendvič, a George Kennedy .... (více)

Bláznivá střela 33 a 1/3: Poslední trapas
(Naked Gun 33 1/3)
1994 / Akční, Kriminální, Komedie / 79 minut / USA


Oscarový večer. Kdo vyhraje? Kdo prohraje? A shodí někdo toho pitomce z pódia?
Počkat! To ale není jen tak obyčejný pitomec. To je poručík Frank Drebin! Vtrhl na udílení Oscarů, aby zastavil spiknutí teroristů, které by ho mohlo stát místo. Ano, je tu třetí pokračování veleúspěšné komedie s režisérem, kterého milujete, herci, které milujete, a Fredem Wardem, Anne Nicole Smithovou .... (více)


Není skladem