Detail titulu : Transformers kolekce 1-5 5DVD

P01074

Transformers kolekce 1-5 5DVD

(Transformers 5-Movie Collection)
2017 / Akční / 735 minut /
V prodeji od: 25. 10. 2017Kolekce obsahuje:Transformers
(Transformers)
2007 / Akční, Sci-Fi, Dobrodružný, Thriller / 138 minut / USA


Transformers patří k nejúspěšnějším hračkám v historii. Roboti, kteří se dokážou přetransformovat v libovolný dopravní prostředek, jsou populární natolik, že se stali hrdiny akčního animovaného seriálu. Mohli by ale být také předlohou pro hraný celovečerní akční film? Pochybnosti hravě rozmetají dva argumenty – úspěšné snímky se v současnosti natáčejí podle mnohem podivnějších námětů (třeba podle atrakcí v zábavních parcích, viz Piráti z Karibiku) a Transformers .... (více)

Transformers: Pomsta poražených
(Transformers: Revenge Of The Fallen)
2009 / Akční, Sci-Fi, Dobrodružný, Thriller / 144 minut / USA

Bitva o Zemi pokračuje i v tomto akčním trháku, který natočil Michael Bay a produkoval Steven Spielberg. Pravda o pradávných kořenech Transformerů přiměje Sama Witwicka (Shia LaBeouf) smířit se s osudem, opustit akademickou půdu a přidat se k Optimovi Primovi a Bumblebeemu v tažení proti Deceptikonům. Mechaničtí gauneři jsou totiž zpět, jsou silnější než kdy dřív .... (více)

Transformers 3
(Transformers: The Dark of the Moon)
2011 / Akční, Sci-Fi, Dobrodružný, Thriller / 148 minut / USA


Utajovaná informace z minulosti hrozí zažehnout na Zemi válku takových rozměrů, že Transformeři na záchranu planety sami nestačí. V senzačním snímku režiséra Michaela Baye a výkonného producenta Stevena Spielberga se musí Sam Witwicky (Shia LaBeouf) a AutobotiTM postavit na odpor temným silám a ochránit .... (více)

Transformers: Zánik
(Transformers: Age of Extinction)
2014 / Akční, Sci-Fi, Dobrodružný / 158 minut / USA


„Zatím nejlepší Transfomers“* od režiséra Michaela Baye a producenta Stevena Spielberga. Lidstvo čelí nové hrozbě a bojuje o přežití. Optimus Prime a Autoboti musejí zachránit svět. Budou ale potřebovat spojence, protože s pomocí vlády tentokrát nemohou počítat. Jedním.... (více)

Transformers: Poslední rytíř
(Transformers: The Last Knight)
2017 / Akční / 148 minut / USA


Přichází „zatím nejlepší Transformers vůbec“* v režii Michaela Baye a v produkci Stevena Spielberga. Největší hrdina se náhle promění v nejničivější hrozbu, když se Optimus Prime rozhodne zachránit Cybertron na úkor Země. Poslední záchranou je Bumblebee a Cade Yeager (Mark Wahlberg), kteří se.... (více)

Zvukové formáty: česky Dolby Digital 5.1

Cena: 899,- Kč 

Další novinky na DVD

Ježek Sonic