Detail titulu : Mission: Impossible kolekce 1-5

P00995

Mission: Impossible kolekce 1-5

(Mission: Impossible Collection)
Akční /
V prodeji od: 9. 12. 2015Kolekce obsahuje:Mission: Impossible
(Mission: Impossible)
1996 / Akční, Dobrodružný, Thriller / 106 minut / USA


Tom Cruise v hlavní roli špionážního thrilleru. Film byl zčásti natočený v Praze, vznikl na motivy populárního stejnojmenného televizního seriálu, který se u nás vysílal pod názvem Nulová šance. Ve Spojených státech se film, v němž Tom Cruise nejen ztělesnil ústředního hrdinu, ale také jej .... (více)

Mission: Impossible 2
(Mission: Impossible 2)
2000 / Akční, Dobrodružný, Thriller / 118 minut / Německo, USA


Hunt, Ethan Hunt... mimořádně tvrdý agent mimořádně tajné společnosti se vrací, aby v režii mimořádně schopného mistra akce rozlouskl mimořádně náročnou misi. A mimořádně to připomíná jistého agenta Jejího Veličenstva.... Zvláštní agent Ethan Hunt znovu v akci. Právě vyvinutý preparát, který může .... (více)

Mission: Impossible 3
(Mission: Impossible 3)
2006 / Akční, Dobrodružný, Thriller / 120 minut / Německo, Čína, USA


Je tu mise, jakou jste dosud neviděli! Ještě nikdy se nehrálo o tolik a ještě žádný podnik nebyl tak šílený jako Mission: Impossible 3!
Adrenalinovou jízdu s vynikajícím Tomem Cruisem v roli Ethana Hunta natočil J. J. Abrams (Star Trek, Super 8 ). Na rozkaz.... (více)

Mission: Impossible Ghost Protocol
(Mission: Impossible Ghost Protocol)
2011 / Akční, Dobrodružný, Thriller / 127 minut / USA


Bez plánu. Bez podpory. Bez šance. Bombový útok v Kremlu vrhne na IMF podezření z mezinárodního terorismu. Agent Ethan Hunt (Tom Cruise) se proto se svým elitním týmem (Jeremy Renner – Avengers a Simon Pegg – Star Trek) stahuje .... (více)

Mission: Impossible - Národ grázlů
(Mission: Impossible - Rogue Nation)
2015 / Akční, Dobrodružný, Thriller / 126 minut / USA


CIA nechává zavřít elitní tajnou vládní službu IMF a agent Ethan Hunt (Tom Cruise) a jeho tým (Jeremy Renner, Simon Pegg, Ving Rhames) závodí s časem, aby zastavili Syndikát, vražednou síť zběhlých agentů. Aby Ethan zabránil teroristické hrozbě.... (více)


Cena: 799,- Kč 

Další novinky na DVD

Ježek Sonic