Detail titulu : Kmotr kolekce 1.-3. edice k 50. výročí (3Blu-ray UHD)

P01216

Kmotr kolekce 1.-3. edice k 50. výročí (3Blu-ray UHD)

(The Godfather Trilogy 50th Anniversary UHD)

V prodeji od: 25. 5. 2022Kolekce obsahuje:


Kmotr (Blu-ray UHD)
(The Godfather)
1972 / Drama / 175 minut / USA


Žádný film nezměnil Hollywood tak jako Kmotr. Kasovní trhák, natočený podle knižního bestselleru Maria Puza, je stále filmovým dílem, které má silný kinematografický odkaz. V hlavní roli Marlon Brando, oceněný za svůj výkon Oscarem®, jako patriarcha rodiny Corleone v prvním díle třídílné ságy, líčící vzestup a blížící se pád sicilské.... (více)
Kmotr II (Blu-ray UHD)
(The Godfather: Part II)
1974 / Drama / 200 minut / USA


Mnohými považovaný za nejlepší filmové pokračování, jaké kdy bylo natočeno. Oscarem® za Nejlepší film oceněné dílo je nejen pokračováním ságy, ale i rozšířením příběhu rodiny Corleone. Režisér Francis Ford Coppola natočil druhou část, rozdělenou na počátek a vzestup mladého Dona Vita, zahranou Robertem De Nirem.... (více)
Kmotr Coda: Smrt Michaela Corleona (Blu-ray UHD)
(The Godfather Coda: The Death of Michael Corleone)
1990 / Drama / 158 minut / USA


K třicátému výročí uvedení filmu Kmotr 3 připravil režisér a scenárista Francis Ford Coppola svou novou vizi posledního filmu trilogie Kmotr v novém a restaurovaném sestřihu – Kmotr Coda: Smrt Michaela Corleona. Michaelovi je nyní 60 let, snaží se očistit rodinu od zločinu a hledá vhodného nástupce pro vedení svého impéria. Vhodným .... (více)
Cena: 2499,- Kč