Detail titulu : Indiana Jones kolekce 4BD

P01258

Indiana Jones kolekce 4BD

(Indiana Jones 4-Movie Collection)
2022 /
V prodeji od: 16. 11. 2022


Pod taktovkou legendárních filmařů Stevena Spielberga a George Lucase se zrodil Indiana Jones, jedna z největších filmových franšíz všech dob. Ponořte se do velkolepých kaskadérských kousků a odvážných výprav se skvělými efekty. Jen jedno jméno je synonymem dokonalého hrdiny…Je to Indiana Jones.


Kolekce obsahuje:Indiana Jones a dobyvatelé ztracené archy (Blu-ray)
(Indiana Jones And The Raiders Of The Lost Ark)
1981 / Akční, Dobrodružný / 115 minut / USA


„Pohodlně se usaďte a připravte se na strhující příběh ve filmu Indiana Jones a dobyvatelé ztracené archy. Indy (Harrison Ford) a jeho odvážná bývalá láska Marion ( Karen Allen) musejí čelit nástrahám a pastem, bojovat .... (více)

Indiana Jones a chrám zkázy (Blu-ray)
(Indiana Jones and the Temple of Doom)
1984 / Akční, Dobrodružný / 118 minut / USA


Indiana Jones a Chrám zkázy, to je neutuchající napětí, které jste dosud nikdy nezažili. Indy (Harrison Ford), jeho malý pomocník Shorty (Ke Huy Quan) a barová zpěvačka Willie Scott (Kate Capshaw) uhánějí z akce do .... (více)

Indiana Jones a poslední křížová výprava (Blu-ray)
(Indiana Jones and the Last Crusade)
1989 / Dobrodružný / 126 minut / USA


Není nic tak napínavého jako sledovat dobrodružství otce a syna Jonesových v Indiana Jones a poslední křížová výprava. Indyho nacističtí nepřátelé jsou zpět a unesli Indyho otce, profesora Henryho Jonese staršího.... (více)

Indiana Jones a království křišťálové lebky (Blu-ray)
(Indiana Jones and the Kingdom of the Crystal Skull)
2008 / Akční, Dobrodružný / 126 minut / USA


Steven Spielberg a George Lucas představují největšího dobrodruha všech dob v „nekonečné napínavé jízdě“ (Richard Corliss, TIME) plné „senzační ohromující podívané“ (Roger Ebert, CHICAGO SUN-TIMES). V příběhu Indiana .... (více)

Cena: 999,- Kč