Detail titulu : Trollové: Tanči! Tanči! Tanči! kolekce 3DVD

U00563

Trollové: Tanči! Tanči! Tanči! kolekce 3DVD

(Trolls Dance! Dance! Dance! Collection)

V prodeji od: 6. 10. 2021


Užijte si s trollí královnou Poppy, Větvíkem a jejich kamarády taneční kolekci! Tato neuvěřitelná sbírka je nabitá více než čtyřhodinovým štěstím a najdete tu oblíbené pohádky Trollové, Trollové: Světové turné a nezapomenutelný televizní speciál Trollové: Hrátky se svátky. Tím ale zábava rozhodně nekončí! Hudební zážitek vylepší „Taneční mód“, „Trollí škola tance“ a další skvělé bonusy.


Kolekce obsahuje:Trollové
(Trolls)
2016 / Fantasy, Muzikál, Dobrodružný, Dětský, Rodinný, Animovaný / 88 minut / USA


Užijte si doma radost a štěstí s muzikálovým dobrodružstvím TROLLOVÉ od studia DreamWorks. Když jejich vesnici napadnou nerudní Bergenové, je na dvou nesourodých přátelích, aby své spoluobčany zachránili. Kritikou ceněný snímek.... (více)

Trollové: Světové turné
(Trollové: Světové turné)
2020 / Hudební, Dětský, Rodinný, Animovaný / 87 minut / USA


Vydejte se s trollí královnou Poppy, Větvíkem a jejich kamarády na další hudební dobrodružství, které je tentokrát větší a hlasitější než kdykoli předtím! Ve filmu Trollové: Světové turné Poppy a Větvík odhalí, že jejich království je pouze jednou ze šesti hudebních říší, které byly kdysi spojeny v dokonalé harmonii. Má to ale háček.... (více)
Trollové: Hrátky se svátky
(Trolls Holiday)
2017 / Fantasy, Muzikál, Dobrodružný, Dětský, Rodinný, Animovaný / 26 minut / USA


Po událostech prvního filmu již Trollové a Bergeni žijí v míru, každoroční oslava jezení Trollů byla zrušena a Bergeni teď nemají žádné svátky a nic, na co by se mohli těšit. Královna Poppy se tedy rozhodne, že Bergenům vymyslí jejich vlastní svátek, což rozhodně nepůjde jako po másle.


Hrají:
Anna Kendrick, Justin Timberlake, Zooey Deschanel, Christopher Mintz-Plasse, James Corden, Ron Funches, Kunal Nayyar, Aino Jawo, Caroline Hjelt, Walt Dohrn
Režie:
Joel Crawford
Hudba:
Jeff Morrow
Scénář:
Josh Bycel, Jonathan Fener
Zvukové formáty:
česky Dolby Digital 5.1 / anglicky Dolby Digital 5.1 / španělsky Dolby Digital 5.1 / holandsky Dolby Digital 5.1 / francouzsky Dolby Digital 5.1 / italsky Dolby Digital 5.1 / polsky Dolby Digital 5.1 / portugalsky Dolby Digital 5.1
Titulky:
české, anglické, španělské, holandské, francouzské, italské, polské, portugalské
Obrazové formáty:
16:9 / 1,78:1

Cena: 399,- Kč