Detail titulu : Mašinka Tomáš kolekce 4 filmů 4DVD

U00835

Mašinka Tomáš kolekce 4 filmů 4DVD

(Thomas & Friends 4-movie Collection)

V prodeji od: 5. 4. 2023Kolekce obsahuje:


Tomáš a jeho přátelé: Velký závod
(Thomas & Friends: The Great Race)
2016 / Animovaný / 64 minut / Velká Británie


Připravit, pozor, START! Když se mašinky z celého světa začnou sjíždět na soutěž, která je součástí Velké železniční přehlídky, Tomáš se rozhodne najít způsob, jak by mohl reprezentovat Sodor. K jeho velkému zklamání je ale místo něj vybrán Gordon. Cesta na soutěž se ale Gordonovi a dalším mašinkám náhle nečekaně zkomplikuje a Gordon se ocitne ve velkém nebezpečí! Podaří se Tomášovi dorazit na pomoc včas? Přidejte se k Tomášovi a jeho kamarádům ze všech koutů světa a užijte si vysokorychlostní dobrodružství plné hudby, ve kterém přátelství vždycky zvítězí!


Zvukové formáty: Dolby Digital 2.0: česky, anglicky, polský komentář, holandsky, francouzsky, řecky, španělsky
Obrazové formáty: 16:9 / 1,78:1Mašinka Tomáš: Zapněte motory
(Thomas & Friends: Start Your Engines!)
2016 / Animovaný / 66 minut / Velká Británie


Tomáš, Bertie a Spencer míří na hrad, ale budou mít dost práce, aby se tam dostali včas. Filip předvádí Gordonovi, jak rychle umí jezdit, oba je ale nakonec zachrání pomalý Stephen. James a Tomáš se na kolejích staví proti sobě, zatímco se Emily dočká nečekané podpory od Caitlin. Užijte si železniční závody s Tomášem a jeho přáteli!


Zvukové formáty: Dolby Digital 2.0: česky, anglicky, polsky, portugalsky, rusky
Obrazové formáty: 16:9 / 1,78:1Mašinka Tomáš: Úžasné lokomotivy
(Thomas & Friends: Extraordinary Engines)
2017 / Animovaný / 66 minut / Velká Británie


Na Sodoru se objevuje nová neobvyklá mašinka a celým ostrovem se šíří napětí. Všichni mají strach, že je rychlý a moderní Hugo nahradí, proto mu dají jasně najevo, že tu není vítaný. Brzy jim ale dojde, že Hugo je opravdu výjimečná mašinka, která na koleje patří. Jinde se zatím dějí strašidelné věci, když mašinky zahlédnou vlak duchů a Percy se vydá na lov trolů. Skiff se pustí do hledání mořské panny a společně se sirem Tophamem Hattem zažijí divokou jízdu. Hugo se touží podívat do oblak a Judy s Jeromem zjistí, co všechno je potřeba udělat, aby opět přinášeli užitek. Podívejte se, jak se plní sny, a prožijte s Tomášem & přáteli™ 6 výjimečných dobrodružství!


Zvukové formáty: Dolby Digital 2.0: česky, anglicky, polsky, portugalsky, rusky, turecky
Obrazové formáty: 16:9 / 1,78:1Tomáš a jeho přátelé: Cesta z ostrova Sodor
(Thomas & Friends: Journey Beyond Sodor)
2017 / Animovaný / 73 minut / Velká Británie


Tomáš chce dokázat, jak je pro Sodor důležitý, proto si od Jamese vypůjčí jeho vagóny a vydá se vstříc velkému dobrodružství na pevnině. Cestou se spřátelí s veselými a ochotnými “pokusnými mašinkami”, jedno špatné odbočení ale způsobí, že se ztratí uprostřed ocelárny. Tady Tomáš potká dvě mašinky, které se sice tváří vlídně, ale zdání klame. Když se Tomáš nevrací, James se ho vydává hledat. Sám se ale ocitá v potížích a je na Tomášovi a pokusných mašinkách, aby dali věci do pořádku. Přidejte se k Tomášovi a užijte si příběh plný odvážných úniků a hrdinských záchran, který je důkazem, že když jde o skutečné přátelství, nezáleží na tvaru, ani velikosti!


Zvukové formáty: Dolby Digital 5.1: anglicky, Dolby Digital 2.0: česky, řecky, turecky
Obrazové formáty: 16:9 / 1,78:1Cena: 399,- Kč