Detail titulu : John Wick kolekce 1-4. 4DVD

N03613

John Wick kolekce 1-4. 4DVD

(John Wick Collection)

V prodeji od: 28. 6. 2023Kolekce obsahuje:John Wick
(John Wick)
2014 / Akční / 97 minut / USA, ČÍNA


John Wick je zabiják na odpočinku, přesně ten typ chlápka, kterému je lepší se vyhnout. Vloupat se mu do domu, ukrást auto a zabít milovaného psa, to se prostě nemělo stát. Malí zlodějíčkové to nevěděli, jejich bossové v podsvětí ale ano. A musí jednat. Takže zatímco se John Wick vydává.... (více)

John Wick 2
(John Wick 2)
2017 / Akční / 116 minut / USA


V pokračování úspěšného akčního thrilleru přinutí legendárního Johna Wicka (Keanu Reeves) k návratu ze zabijáckého důchodu jeho bývalý spolupracovník, který se pomocí intrik snaží převzít kontrolu nad tajemným mezinárodním sdružením.... (více)

John Wick 3
(John Wick 3)
2019 / Akční / 126 minut / USA


Ve třetí části této adrenalinové akční série má super zabiják John Wick (Keanu Reeves) v patách celou armádu lovců odměn usilujících o získání 14 miliónů dolarů vypsaných na jeho hlavu. Poté, co porušil pravidla a zabil člena tajného mezinárodního spolku nájemných vrahů High Table, se z Johna Wicka .... (více)

John Wick: Kapitola 4
(John Wick: Chapter 4)
2023 / Akční / 164 minut / USA


John Wick (Keanu Reeves) odhalí cestu, jak porazit Nejvyšší radu. Než se mu však podaří získat svobodu, musí čelit novému nepříteli, který má mocné spojence po celém světě. Bude to o to težší, že nová spojenectví.... (více)

Cena: 599,- Kč