Detail titulu : Critters kolekce 1.-4. 4DVD

W02868

Critters kolekce 1.-4. 4DVD

(Critters Collection 1-4)

V prodeji od: 7. 2. 2024Kolekce obsahuje:Critters
(Critters)
1986 / Akční, Horor, Sci-Fi, Komedie / 83 minut / USA


Pro rodinu Brownových končí legrace – na jejich farmě v Kansasu se totiž bez pozvání objevila smrtící smečka masožravých mimozemských potvor. Vyděšení Brownovi, prožívající skutečnou noční můru, musejí s útočícími krvežíznivými monstry bojovat o život, jejich boj je ale předem prohraný.... (více)

Critters 2
(Critters 2)
1988 / Akční, Horor, Sci-Fi, Komedie / 83 minut / USA


Už jsou to dva roky, co ďábelští Critters poprvé terorizovali městečko Grovers Bend a vyhnali rodinu Brownových. Jenomže “kluk, který křičel Critter”, Brad Brown (Scott Grimes), je zpátky... a právě včas. Z critteřích vajíček se vyklubala smrtící smečka a krvežíznivé chlupaté koule jsou celé žhavé pustit se do své oblíbené kratochvíle – do jídla. Vajíčka se brzy klubou všude, kam.... (více)

Critters 3
(Critters 3)
1991 / Akční, Horor, Sci-Fi, Komedie / 82 minut / USA


Ve třetím a nejfantastičtějším díle klasického kultovního příběhu o neblaze proslulých Critters hraje miláček všech fanynek Titanicu Leonardo DiCaprio.
Když vzteklé, zubaté, chlupaté koule bez milosti vtrhnou do činžovního domu v Los Angeles a zatnou zuby do jeho obyvatel .... (více)

Critters 4
(Critters 4)
1992 / Akční, Horor, Sci-Fi, Komedie / 91 minut / USA


Critters se vracejí v supernapínavém sci-fi vesmírném dobrodružství! Tentokrát to ale nejsou obyčejní Critters – jedná se o speciální druh geneticky zkonstruovaných mutantů, kteří byli stvořeni, aby převzali vládu nad vesmírem. Tentokrát jsou lačni dobýt galaxii a zvláštní chuť mají na lidstvo, které je mimo tento svět. Přidejte se k majitelům oscarových® nominací Angele Bassett.... (více)

Cena: 329,- Kč