Detail titulu : Blade kolekce 1-3. (3Blu-ray)

W02750

Blade kolekce 1-3. (3Blu-ray)

(Blade Trilogy Collection)
2023 / Akční, Fantasy, Horor, Dobrodružný /
V prodeji od: 1. 2. 2023Kolekce obsahuje:

Blade (Blu-ray)
(Blade)
1998 / Akční, Fantasy, Dobrodružný / 121 minut / USA

Wesley Snipes ztvárnil hlavní roli filmu jako zmučená duše Blade – napůl člověk, napůl nesmrtelný. Blade zdokonaluje své smrtonosné dovednosti pod dohledem Whistlera (Kris Kristofferson), svého učitele, strážce a společníka při nočním lovu. Když krvežíznivý pán nesmrtelných....(více)

Blade 2. (Blu-ray)
(Blade 2)
2002 / Akční, Fantasy, Horor, Dobrodružný / 117 minut / USA

Režisér Guillermo del Toro natočil elektrizující akční dobrodružství nabité ohromujícími efekty a bojovým uměním. Když svět začne ohrožovat nový, smrtonosnější druh upírů, musí se legendární bojovník Blade (Wesley Snipes) a jeho mentor Whistler (Kris Kristofferson) spojit s elitním týmem upířích bojovníků, složeným z Bladeových zapřísáhlých nepřátel. Jediná šance....(více)

Blade: Trinity (Blu-ray)
(Blade: Trinity)
2004 / Akční, Fantasy, Dobrodružný, Thriller / 123 minut / USA


Blade (Wesley Snipes) se vrací jako nepřemožitelný lovec upírů v explozivním závěrečném filmu, Blade: Trinity. Blade dlouhé roky vedl svůj boj s upíry pod rouškou tmy. Když ale padne do hledáčku FBI, je nucen vyjít na denní světlo a spojit síly s Nočními lovci - lidským klanem zabijáků upírů, o jehož existenci neměl ponětí. Společně se dvěma zkušenými Lovci Abigail (Jessica Biel) a Hannibalem (Ryan Reynolds) se Blade vydává....(více)


Cena: 649,- Kč