Detail titulu : Arrow 3.série 5DVD

W01858

Arrow 3.série 5DVD

(Arrow Season 3 5DVD)
2015 / Seriál / 935 minut / USA
V prodeji od: 1. 6. 2016

Kompletní třetí série

Ve velkolepé třetí řadě oblíbeného seriálu inspirovaného postavou z dílny DC Comics se Arrow stal pro obyvatele Starling City hrdinou – to ale neznamená, že Oliver Queen už nemusí být ve střehu a může vést normální život. Všechny jeho blízké začne ohrožovat příliv dalších rafinovaných zločinců od známého iniciátora rodinných tragédií Vertiga, nepříčetné Cupid, vrhače bumerangů Diggera Harknese a krvelačného Dannyho „Bricka“ Brickwella až po Ra's al Ghula a Ligu zabijáků zákeřně a intenzivně šířících zkázu. Tým Arrow představuje mocnou sílu, ale vinou nebezpečí a tajemství, která jej pojí, se jeho členové často ocitají na opačných stranách. Zvlášť když stíny Malcolma Merlyna a nepolapitelného Ra's al Ghula narušují jejich vzájemnou důvěru, mění rozložení sil a prověřují je tak až na dřeň. Nepřekonatelné hrdinství pod palbou ve 23 akčních epizodách třetí sezóny na 5 discích ale nemůže prohrát!
Disk jedna
1. Klid
Televizní scénář Marc Guggenheim & Jake Coburn
Scénář Greg Berlanti & Andrew Kreisberg
Režie Glen Winter
Původní premiéra: 8. 10. 2014
Zatímco se Oliver snaží znovu dostat pod kontrolu firmu i vlastní život bez kostýmu Arrowa, začne se na scénu tlačit zločinný drogový kápo Vertigo (Peter Stormare) a Queen Consolidated převezme technologický magnát Ray Palmer (Brandon Routh).
Komentář & Nezveřejněné záběry

2. Sára
Scénář Jake Coburn & Keto Shimizu
Režie Wendey Stanzler
Původní premiéra: 15. 10. 2014
Během doznívající tragédie si nový lučištník – Simon Lacroix (Matt Ward) známý jako Komodo- bere na mušku podnikatele. Oliver vzpomíná na pobyt v Hongkongu a na úkol zabít svého nejlepšího přítele Tommyho Merlyna (Colin Donnell).
Nezveřejněné záběry

3. Corto Maltese
Scénář Erik Oleson & Beth Schwartz
Režie Stephen Surjik
Původní premiéra: 22. 10. 2014
Oliver se vydá na ostrov Corto Maltese přivést domů Theu a pomoci Digovi vypátrat nespolehlivý článek skupiny A.R.G.U.S. (David Cubitt). Laurel zatím ve Starling City požádá boxera Teda Granta (J.R. Ramirez), aby ji naučil bojovému umění, když ji předtím Oliver odmítl.
Nezveřejněné záběry

4. Kouzelník
Scénář Marc Guggenheim & Wendy Mericle
Režie John Behring
Původní premiéra: 29. 10. 2014
Oliver a Nyssa al Ghul (Katrina Law) spojí své síly s cílem předat Sářina vraha do rukou spravedlnosti. Jenže Merlyn, po kterém jdou, jejich obvinění odmítne. Nyssa podnikne extrémní krok, aby si k Merlynovi našla cestu a Ra’s al Ghul (Matt Nable) z toho nemá žádnou radost.

5. Tajný původ Felicity Smoakové
Scénář Ben Sokolowski & Brian Ford Sullivan
Režie Michael Schultz
Původní premiéra: 5. 11. 2014
Na infrastrukturu ve Starling City zaútočí kyberterorista s cílem rozpoutat anarchii. Zatímco se Oliver a Roy pokouší udržet ve městě klid, Felicity si uvědomí, že před pěti lety virus sama vytvořila – a že její bývalý přítel a hacker v jedné osobě jej vymyslel.
Nezveřejněné záběry

Disk dva
6. Vinen
Scénář Erik Oleson & Keto Shimizu
Režie Peter Leto
Původní premiéra: 12. 11. 2014
Po sérii vražd několika členů gangu je další mrtvola nalezena v posilovně Wildcat a hlavním podezřelým je Ted Grant. Roy má obavy, že jeho noční můry naznačují, že pod vlivem Mirakuru zabil někoho blízkého.

7. Natáhni svůj luk
Scénář Wendi Mericle & Beth Schwartz
Režie Rob Hardy
Původní premiéra: 19. 11. 2014
Arrowova nervově labilní obdivovatelka jménem Cupid (Amy Gumenick) jej považuje za svoji pravou lásku a ve snaze upoutat jeho pozornost rozpoutá vražedné šílenství. Thea pořádá konkurz na DJ do klubu Verdant. Mezi zájemci je i sebevědomý Chase (Austin Butler), který pomůže při otevření klubu.

8. Stateční a smělí
Televizní scénář Marc Guggenheim & Grainne Godfree
Scénář Greg Berlanti & Andrew Kreisberg
Režie Jesse Warn
Původní premiéra: 3. 12. 2014
Ve druhé části společného vystoupení Flashe a Arrowa napadne bumerangový vrah Digger Harkness (Nick E. Tarabay) centrálu agentury A.R.G.U.S. a zaútočí na Lylu Michaels (Audrey Marie Anderson). Arrow, Flash (Grant Gustin) a jejich týmy se spojí s cílem zneškodnit pět synchronizovaných bomb.

9. Výstup
Scénář Jake Coburn & Keto Shimizu
Režie Thor Freudenthal
Původní premiéra: 10. 12. 2014
Nyssa dá Arrowovi a jeho týmu nesmlouvavé ultimátum: do 48 hodin musí najít Sářina vraha nebo se Liga zabijáků pustí do vraždění nevinných civilistů. Jedinou Oliverovou nadějí je střet s Ra’s al Ghulem.

10. Důkaz smrti
Scénář Marc Guggenheim & Erik Oleson
Režie Glen Winter
Původní premiéra: 21. 1. 2015
Oliver jde do souboje s Ra’s al Ghulem a v Arrowově nepřítomnosti mají ochranu města na starosti Dig a Roy. Felicity doufá, že se Oliver vrátí, jenže pak ji nečekaně navštíví Merlyn. Po sérii neúspěchů Laurel oblékne kostým Black Canary.

Disk tři
11. Půlnoční město
Scénář Wendy Mericle & Ben Sokolowski
Režie Nick Copus
Původní premiéra: 28. 1. 2015
Dig a Roy se střetnou s Laurel kvůli její snaze jít ve stopách své sestry. Jenže když Brick (Vinnie Jones) unese členy městské rady a hrozí jejich zabitím, pokud se policie nestáhne z Glades, je třeba vyložit karty – s nečekanou pomocí Raye Palmera.
Nezveřejněné záběry

12. Vzpoura
Scénář Beth Schwartz & Brian Ford Sullivan
Režie Jesse Warn
Původní premiéra: 4. 2. 2015
Tým bez Arrowa se musí rozhodnout, jestli zastaví Brickovo řádění v Glades s Malcolmovou pomocí - Malcolm s ním totiž má nevyrovnané účty. Útržky minulosti dokládají Malcolmovu proměnu v chladnokrevného zabijáka po té, co byla zavražděna jeho žena.
Nezveřejněné záběry

13. Dvě Canary
Scénář Jake Coburn & Emilo Ortega Aldrich
Režie Michael Schultz
Původní premiéra: 11. 2. 2015
Oliver se vrací do úplně jiného týmu – a je vzteky bez sebe, že Laurel bojuje jako Black Canary. Vrátí se také Vertigo, který pomocí ďábelské drogy omámí Laurel a vyvolá u ní působivé „rodinné“ halucinace.

14. Návrat
Scénář Marc Guggenheim & Erik Oleson
Režie Dermott Downs
Původní premiéra: 18. 2. 2015
Oliver trénuje Theu na Lian Yu, kde Deathstroke (Manu Bennett) vyčkává na svoji příležitost se pomstít. V záblescích minulosti se Oliver a Maseo Yamashiro (Karl Yune) vrací do Starling City s úmyslem zmocnit se biologické zbraně a Oliver poruší své povinnosti, aby se zastavil u svých blízkých včetně Tommyho a Laurel.

15. Nanda Parbat
Televizní scénář Erik Oleson & Ben Sokolowski
Scénář Wendy Mericle & Ben Sokolowski
Režie Gregory Smith
Původní premiéra: 25. 2. 2015
Ra's al Ghul se zmocní Malcolma – a Oliver s Digem se ho vydají zachránit. Ray je posedlý myšlenkou dokončit svůj oblek A.T.O.M. Jenže Felicity má obavy, aby se nevydal stejnou cestou jako Oliver, a tak se snaží odvést jeho pozornost.

Disk čtyři
16. Nabídka
Scénář Beth Schwartz & Brian Ford Sullivan
Režie Dermott Downs
Původní premiéra: 18. 3. 2015
Oliver se po tíživém setkání s Ra's al Ghulem vrací domů, do města, které terorizuje nový zločinec, muž se sešitými rty: Michael Amar (Adrian Glynn McMorran) známý také jako Murmur. Laurel a Nyssa se spojí v záležitosti jejich otce a Nyssa udělá Laurel nabídku.

17. Sebevražedné sklony
Scénář Keto Schimizu
Režie Jesse Warn
Původní premiéra: 25. 3. 2015
Diggle a Laurel se konečně vezmou… ale jejich líbánky přeruší mise pro jednotku Suicide Squad, jejíž nejnovější členkou se stala Cupid. Oliver s Rayem se ocitnou ve slepé uličce – a Felicity mezi nimi!
Nezveřejněné záběry

18. Veřejný nepřítel
Scénář Marc Guggenheim & Wendy Mericle
Režie Dwight Little
Původní premiéra: 1. 4. 2015
Ray je vážně zraněn při útoku Ligy zabijáků na starostovu kancelář. Policie je naneštěstí v terénu, kde pátrá po Arrowovi, zatímco Oliver se snaží být o krok napřed a najít muže, který má útok na svědomí: Ra's al Ghula.

19. Zlomený šíp
Televizní scénář Ben Sokolowski & Brian Ford Sullivan
Scénář Jake Coburn
Režie Doug Aarniokoski
Původní premiéra: 15. 4. 2015
S Lancem v patách se Oliver drží při zemi… ale jen do chvíle, než město začne terorizovat bytost s nadlidskými schopnostmi - Deathbolt (Doug Jones). Pak Arrow spojí své síly s Atomem.

20. Pád
Scénář Wendy Mericle & Oscar Baderrama
Režie Antonio Negret
Původní premiéra: 22. 4. 2015
Po útoku na Theu udělá Ra's al Ghul Oliverovi konečně nabídku, která se neodmítá. Tým se vydá do Nanda Parbatu, kde zdrcená Felicity vezme věci do svých rukou.
Nezveřejněné záběry

Bonusové materiály
Muž v obleku: Atomův první souboj

Disk pět
21. Al Sah-Him
Televizní scénář Brian Ford Sullivan & Emilio Ortega Aldrich
Scénář Beth Schwartz
Režie Thor Freudenthal
Původní premiéra: 29. 4. 2015
Ra's al Ghul se pustí do Oliverovy transformace ve svého ideálního nástupce. Nyssa a Laurel se zblíží, jejich vztah mentorky a studentky se však ocitá v nebezpečí, když Ra's vyšle své lidi, aby mu přivedli dceru domů.

22. Tohle je tvůj meč
Televizní scénář Ben Sokolowski & Brian Ford Sullivan
Scénář Erik Oleson
Režie Wendy Stanzler
Původní premiéra: 6. 5. 2015
Olivera čekají dva poslední úkoly před tím, než se stane novým Ra's al Ghulem: má se oženit s Nyssou a pomocí biologické zbraně zničit Starling City. Malcolm předloží týmu Arrow nečekanou nabídku a Thea se dá znovu dohromady s Royem.

23. Jmenuji se Oliver Queen
Televizní scénář Marc Guggenheim & Jake Coburn
Scénář Greg Berlanti & Andrew Kreisberg
Režie John Behring
Původní premiéra: 13. 5. 2015
Nesmí zklamat Starling City: Oliver a jeho druhové se sejdou, aby zabránili Ra's al Ghulovi použít biologickou zbraň – a ocitnou se tváří v tvář nejisté budoucnosti.
Nezveřejněné záběry

Bonusové materiály
Druhá kůže: Jak vznikaly Arrowovy uniformy s kostýmní výtvarnicí Mayou Mari
Nanda Parbat: Padouchovo doupě krok za krokem s hlavním architektem Richardem Hudolinem
Arrow na Comic-Con 2014
Nepovedené scény

Hrají: Stephen Amell
Hudba: Blake Neely
Zvukové formáty: česky Dolby Digital 2.0 / anglicky Dolby Digital 5.1 / německy Dolby Digital 2.0
Titulky: anglické pro neslyšící, německé pro neslyšící, portugalské (Evropa), řecké
Obrazové formáty: 16:9 FF

Bonusy:
• Druhá kůže: Jak vznikaly Arrowovy uniformy s kostýmní výtvarnicí Mayou Mari
• Nanda Parbat: Zločincovo doupě krok za krokem s hlavním architektem Richardem Hudolinem
• Dva klíčové komentáře: hovoří výkonní producenti Marc Guggenheim a Wendy Mericle
• Arrow na Comic-Con 2014
• Muž v obleku: Atomův první souboj
• Nepovedené scény
• Nezveřejněné záběry

Cena: 299,- Kč