Detail titulu : Zejtra napořád

N01453

Zejtra napořád

(Zejtra napořád)
2014 / Tragikomedie, Komedie / 98 minut / Česká republika, Slovensko
V prodeji od: 19. 11. 2014

Režie filmu je dílem debutanta Rudolfa Havlíka. Spisovatel, cestovatel a blogger natočil svou prvotinu podle vlastního scénáře, zčásti inspirovaného osobně prožitým cestováním po Asii a hledáním pocitu domova v České republice.

Každou noc milióny lidí usínají s tím,
že změní svůj život a že zítra udělají něco konečně jinak.

Petr Kraus je jedním z toho miliónu. Cestuje za prací do Číny, kde zařizuje výrobu zboží pro své zákazníky. Získá zakázku od člověka, který mu není úplně sympatický, ale pustí se do práce. Mezitím si domluví několik schůzek naslepo a věří, že potká někoho, kdo mu změní život. V Česku zjistí, že zkazil celou zakázku a má několik dní na to, aby to napravil. Svých schůzek naslepo se nevzdává. Petr vyráží na cestu napříč republikou, aby objevil nové přátele a přitom zjistil, že se neobejde bez těch, kteří jsou mu nablízku odjakživa.

Film Zejtra napořád sází na přirozenost s nadhledem a probouzí cestovatelské touhy. Natáčel se v Plzni, Brně, Praze, Ostravě a zamířil i do dalekého Hong Kongu.


Hrají: Pavel Batěk, Vica Kerekes, Filip Blažek, Jiří Lábus, Klára Issová, Jan Přeučil, Michal Kavalčík, Ladislav Županič, Anna Kulovaná, Petr Batěk, Karel Zima, Radek Zima, Matěj Nechvátal, Tomáš Turek
Režie: Rudolf Havlík
Kamera: Václav Tlapák
Hudba: Ondřej Konvička, Jonny Anděl
Scénář: Rudolf Havlík
Produkce: Bio Art Production, s. r. o., www.bioartproduction.cz.
Zvukové formáty: česky Dolby Digital 5.1
Titulky: české pro neslyšící
Obrazové formáty: 16:9

Cena: 99,- Kč 

iTunes