Detail titulu : Smrtonosná past kolekce 1-5 5DVD

D01744

Smrtonosná past kolekce 1-5 5DVD

(Die Hard 5-movie collection)

V prodeji od: 6. 3. 2024Kolekce obsahuje:Smrtonosná past
(Die Hard)
1988 / Akční, Thriller / 127 minut / USA


Bruce Willis je John McClane, policajt z New Yorku, který přiletěl na Štedrý den do L.A. za svou ženou, aby spolu strávili večírek v okázalém mrakodrapu její firmy. Plány se ale změní ve chvíli, kdy teroristé pod vedením Hanse Grubera (Alan Rickman) obsadí budovu a všechny zajmou.... (více)

Smrtonosná past 2
(Die Hard 2)
1996 / Akční, Thriller / 124 minut / USA


Bruce Willis se vrací jako John McClane, policajt mimo službu, který je špatnou osobou na špatném místě ve špatnou dobu. Během zasněženého Štedrého dne, když John čeká na letadlo své ženy na washingtonském letišti, ovládnou teroristé systém řízení letového provozu. Nyní je na McClaneovi, aby.... (více)

Smrtonosná past 3
(Die Hard 3)
1995 / Akční, Kriminální, Thriller / 123 minut / USA


Bruce Willis je znovu John McClane, policajt z New Yorku. Tentokrát si jej vzal na mušku tajemný Simon (Jeremy Irons) – terorista, který plánuje vyhodit do vzduchu celé město. Společně s neochotným civilistou (Samuel L. Jackson) se McClane.... (více)

Smrtonosná past 4.0
(Die Hard 4 (Live Free or Die Hard))
2007 / Akční, Kriminální, Thriller / 123 minut / USA


Bruce Willis se vrací jako John McClane v akčním pokračování napínavé a vzrušující série Smrtonosná past, ve které ukazuje nové generaci lumpů, jak vypadá spravedlnost ze staré školy. Musí se totiž vypořádat s teroristy, kteří plánují masivní počítačový útok na americkou infrastrukturu.... (více)

Smrtonosná past: Opět v akci
(A Good Day to Die Hard)
2013 / Akční, Kriminální, Thriller / 94 minut / USA


Bruce Willis je zpátky v akci — strhující, dech beroucí, divoké akci — jako John McClane, odvážný newyorský policajt s úžasnou schopností být v nesprávný čas na nesprávném místě. Tentokrát se John vydává do dalekého Ruska, aby vypátral svého syna Jacka (Jai Courtney), který se ocitl v moskevském .... (více)

Cena: 499,- Kč