Detail titulu : Roger Waters: The Wall

U00304

Roger Waters: The Wall

(Roger Waters The Wall )
2014 / Dokument, Hudební / 132 minut / Velká Británie
V prodeji od: 6. 11. 2019


Roger Waters, spoluzakladatel a autor většiny písní Pink Floyd, natočil hudební film, Roger Waters The Wall, který nabízí víc než jen pohled na koncertní pódium. Snímek, jenž vznikl na motivy přelomového alba, přináší nejmodernější strhující show v kombinaci s intimní výpovědí, v níž se Roger vyrovnává se ztrátami blízkých, které mu uštědřila válka. Waters nejprve na jevišti a nyní i ve filmu zhmotnil své muzikální mistrovství a společně s kolegy z hudební branže a kreativními spolupracovníky na diváky přenesl atmosféru rockového koncertu ve formě nezapomenutelného, hluboce emocionálního zážitku.

Hrají: Roger Waters, Darren Kent
Režie: Sean Evans, Roger Waters
Kamera: Brett Turnbull
Hudba: Roger Waters
Scénář: Roger Waters
Zvukové formáty: anglicky Dolby Digital 2.0 / anglicky Dolby Digital 5.1
Titulky: české, anglické pro neslyšící, arabské, bulharské, dánské, estonské, finské, francouzské, hindské, holandské, islandské, italské, litevské, lotyšské, maďarské, německé, norské, polské, portugalské, rumunské, ruské, řecké, španělské, švédské, turecké
Obrazové formáty: 16:9 / 2,40:1

Bonusy:
• Časosběrné video: Sedm dní natáčení v řeckých Aténách a osm dní velkolepých příprav v argentinském Buenos Aires na rekordních devět vyprodaných koncertů v řadě.
• Návštěva u Franka Thompsona: Krátký film natočený během tour. Návštěva památníku padlého vojáka, jehož názory zůstávají aktuální a blízké srdci.

Cena: 149,- Kč