Detail titulu : Letopisy Narnie kolekce 1-3 3DVD

D01746

Letopisy Narnie kolekce 1-3 3DVD

(The Chronicles of Narnia 3-movie collection)

V prodeji od: 5. 6. 2024Kolekce obsahuje:Letopisy Narnie: Lev, čarodějnice a skříň
(The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the Wardrobe)
2005 / Akční, Fantasy, Dobrodružný, Rodinný / 137 minut / USA


Nadčasové dobrodružství z pera slavného spisovatele C. S. Lewise Letopisy Narnie vypráví příběh čtyř sourozenců - Lucinky, Edmunda, Zuzany a Petra - kterým se během hry na schovávanou ve venkovském sídle starého profesora podaří pomocí magické skříně dostat do jiného světa. Narnie, v níž se ocitnou, se ukáže být okouzlující a mírumilovnou zemí obydlenou mluvícími zvířaty, .... (více)

Letopisy Narnie: Princ Kaspian
(The Chronicles of Narnia: Prince Caspian)
2008 / Akční, Fantasy, Dobrodružný, Rodinný / 144 minut / USA


Jednoho dne jsou Susan, Peter, Lucy a Edmund přeneseni magickou silou zpět do Narnie. Stará místa nacházejí zpustlá a zanedbaná a dozvídají se, že král Miraz uchvátil vládu nad zemí a vede válku s původními obyvateli Narnie. Proti němu stojí princ Kaspian, na jehož stranu se mladí hrdinové přidají. Je třeba porazit.... (více)

Letopisy Narnie: Plavba Jitřního poutníka
(The Chronicles of Narnia: Voyage of the Dawn TreaderV)
2010 / Fantasy, Dobrodružný, Rodinný / 113 minut / USA


Vraťte se do světa zázraků a kouzel C. S. Lewise ve třetím pokračování oblíbené série mísící prvky fantasy a dobrodružství Letopisy Narnie. Jednoho dne Lucinku a Edmunda společně s jejich bratrancem Eustacem spolkne obraz a přenese je zpátky do Narnie. Tady se všichni tři s králem Kaspianem a jeho urozeným myšákem nalodí na velkolepou loď Jitřní poutník a vyplují na cestu .... (více)

Cena: 299,- Kč