Detail titulu : Fotři a lotři kolekce 1.-3. 3DVD

P01346

Fotři a lotři kolekce 1.-3. 3DVD

(The Focker Family Collection)
Komedie / 299 minut / USA
V prodeji od: 1. 5. 2024Kolekce obsahuje:Fotr je lotr
(Meet The Parents)
2000 / Komedie / 103 minut / USA


Ošetřovatel Greg Focker (Ben Stiller) se rozhodl požádat svou dívku Pam (Teri Polo) o ruku během víkendu, který mají společně strávit u jejích rodičů. Má to však jeden háček... nejprve musí požádat o svolení jejího otce a že to nebude vůbec jednoduché, zjistí Greg velmi brzy. Pamelin otec (držitel Oscara Robert De Niro) bývalý agent CIA, jeho milovaná kočička a zbytek rodiny k němu od začátku pociťují .... (více)

Jeho fotr, to je lotr!
(Meet The Fockers)
2004 / Komedie / 115 minut / USA


Před čtyřmi lety před diváky předstoupil "zdravotní bratr" Greg (neboli Gaylord) Yebal ve filmu Fotr je lotr. Během víkendu, kdy ztratil zavazadlo, se mu ještě podařilo podpálit dvorek, trochu to přehnal s volejbalem ve vodě a postříkal kočku barvou. Jack Barnes, otec jeho přítelkyně, ho tehdy podrobil testu na detektoru lži. Dnes je již.... (více)

Fotři jsou lotři
(Little Fockers)
2010 / Komedie / 94 minut / USA


Greg Jebal (Ben Stiller) si konečně vydobyl u svého tchána a bývalého agenta CIA v jedné osobě (Robert De Niro) jakýs takýs respekt. Jenže ta hlavní zkouška ho teprve čeká! Dokáže Greg, že má na to se stát dalším "patriarchou" Jebalovic klanu? Nebo snad.... (více)


Bonusy:
P00287
P00286
P00653

Cena: 329,- Kč