Detail titulu : Jason Bourne kolekce 1.-5. 5DVD

U00415

Jason Bourne kolekce 1.-5. 5DVD

(Jason Bourne 5-movie Collection)
2023 / Akční /
V prodeji od: 1. 2. 2023Kolekce obsahuje:Agent bez minulosti
(The Bourne Identity)
2002 / Akční, Mysteriózní, Thriller / 114 minut / Česká republika, Německo, USA


Akcí nabitý thriller s Mattem Damonem (Dannyho parťaci) a Frankou Potente (Lola běží o život) je přiběhem založeným na mezinarodním bestselleru Roberta Ludluma.
Po úniku smrti s dvěma kulkami v zádech, Jason Bourne.... (více)

Bournův mýtus
(The Bourne Supremacy)
2004 / Akční, Thriller / 104 minut / Německo, USA


V tomto chytrém a napínavém akčním thrilleru je Oscarem* oceněný Matt Damon v roli Jasona Bourna na útěku před bývalým skvěle trénovaným zabijákem ze CIA. Borne,trpící ztrátou paměti,chce skoncovat se svou minulostí plnou násilí a vede obyčejný život se svou přítelkyní Marií. Jeho plány na poklidný život .... (více)

Bourneovo ultimátum
(The Bourne Ultimatum)
2007 / Akční, Thriller / 110 minut / Francie, Německo, USA, Španělsko


Držitel Ceny Akademie® Matt Damon se vrací v roli nájemného zabijáka Jasona Bournea Přestože ztratil paměť i tolik milovanou osobu neohroženě uniká spršce kulek které po něm pálí nová generace těch nejlepších profesionálních vrahů T.... (více)

Bourneův odkaz
(The Bourne Legacy)
2012 / Akční, Dobrodružný, Thriller / 129 minut / USA


Autor scénářů bourneovské trilogie, Tony Gilroy, se vrací ke svému oblíbenému tématu a přináší další pokračování strhující akční série. Bourneův odkaz představuje nového hrdinu, Aarona Crosse (Jeremy Renner) jehož život se po událostech z prvních tří snímků ocitá.. (více)

Jason Bourne
(Jason Bourne)
2016 / Akční, Thriller / 123 minut / Čína, USA


Matt Damon se vrací v ikonické roli Jasona Bournea. Paul Greengrass, režisér snímků Bourneův mýtus a Bourneovo ultimátum, ještě jednou spojil síly s Damonem, aby společně natočili další pokračování série společnosti Universal Pictures, ve kterém .... (více)

Cena: 399,- Kč