Detail titulu : Auta (Blu-ray)

D00021

Auta (Blu-ray)

(Cars)
2006 / Pohádka, Dětský, Rodinný, Animovaný / 116 minut / USA
V prodeji od: 16. 6. 2010

Od tvůrců filmu Úžasňákovi & Hledá se Nemo.

Auta, to je nadupaná komedie studia Pixar, odkud vzešel Příběh hraček, Úžasňákovi a Hledá se Nemo. Nyní v lepší obrazové i zvukové kvalitě na Blue-ray disku vytvořeném z původní digitální kopie. Ctižádostivý závoďák Blesk McQueen(Owen Wilson) uhání životem v rychlém pruhu – než ho jedna objížďka zavede do Kardanovy Lhoty na proslulé Route 66. Ve městě, kde se zastavil čas, pozná Sally, Buráka, Doktora Hudsona (Paul Newman)... A díky nim i dalším svérázným obyvatelům Lhoty přijde na to, že na světě jsou i důležitější věci než jen trofeje a sláva.
Nechte se vtáhnout hluboko do světa, o jakém se vám ani nesnilo. Auta nabízejí mimořádně ostrý obraz a dokonalejší kvalitu zvuku, díky které pocítíte řev motorů i džezové riffy zakouřených motorestů doslova na vlastní kůži. Užijte si Auta premiérově na BluRay disku – Kouzlo vysokého rozlišení.

Zvukové formáty: česky Dolby Digital 5.1 / anglicky DTS-HD Master Audio 5.1 / maďarsky Dolby Digital 5.1 / slovensky Dolby Digital 5.1 / řecky Dolby Digital 5.1
Titulky: české, anglické, maďarské, řecké, slovenské
Obrazové formáty: 16:9

Bonusy:
• Výběr scén
• Vynechané scény a další!


Není skladem