Detail titulu : Doba ledová kolekce 1.-5. 5DVD

D01609

Doba ledová kolekce 1.-5. 5DVD

(Ice Age 5-movie Collection)
2023 /
V prodeji od: 1. 2. 2023Kolekce obsahuje:Doba ledová
(Ice Age)
2002 / Dobrodružný, Rodinný, Komedie, Animovaný / 78 minut / USA


Před dvěma sty tisíci lety, na počátku Doby ledové, dal nevyzpytatelný osud dohromady tři úplně rozdílná stvoření. Sid, užvaněný a komický lenochod, Manfred, mrzutý a chlupatý mamut, a Diego, nebezpečný šavlozubý tygr, se navzdory všemu musí spojit, aby pomohli vrátit lidské mládě jeho otci. Předtím, než jejich.... (více)

Doba ledová 2: Obleva
(Ice Age 2: The Meltdown)
2006 / Dobrodružný, Rodinný, Komedie, Animovaný / 87 minut / USA


Oblíbení promrzlí hrdinové jsou zpět, aby vás pozvali na další báječné dobrodružství ve skvělém pokračování celosvětového hitu Doba ledová! Napětí v myslích Mannyho, Sida, Diega a Scrata – podobně jako teplota kolem – stoupá. Naši přátelé.... (více)

Doba ledová 3: Úsvit dinosaurů
(Ice Age: Dawn of the Dinosaurs)
2009 / Dobrodružný, Rodinný, Komedie, Animovaný / 90 minut / USA


Tentokrát Manny se svými kamarády objevuje ztracený svět neskutečně zábavných dinosaurů včetně potrhlé dinosaurky rodu T-Rex, která má se Sidem nevyřízené účty. Mezitím se Scrat šíleně zakouká do krásné Scratte, ale nikdo.... (více)

Doba ledová 4: Země v pohybu
(Ice Age 4: Continental Drift)
2012 / Dobrodružný, Rodinný, Komedie, Animovaný / 84 minut / USA


Scratova praštěná snaha o nalezení prokletého žaludu, po kterém pátrá od úsvitu času, má následky měnící svět - rozlomení kontinentu. To přinese Mannymu, Diegovi a Sidovi dosud největší dobrodružství. V důsledku těchto převratů se Sid setká .... (více)

Doba ledová 5: Mamutí drcnutí
(Ice Age 5: Collision Course)
2016 / Dobrodružný, Rodinný, Komedie, Animovaný / 91 minut / USA


Vaši oblíbení hrdinové z DOBY LEDOVÉ jsou zpátky a s nimi ještě mrazivější legrace ve zbrusu novém animovaném dobrodružství, které nabízí zábavu mamutích rozměrů pro celou rodinu! Když hon za nedostižným žaludem katapultuje Scrata do vesmíru, shodou nešťastných náhod.... (více)

Cena: 399,- Kč