Detail titulu : Avengers kolekce 1.-4. 4BD

D01637

Avengers kolekce 1.-4. 4BD

(Avengers 4-movie pack)
2023 /
V prodeji od: 1. 3. 2023Kolekce obsahuje:Avengers (Blu-ray)
(The Avengers)
2012 / Akční, Sci-Fi, Dobrodružný / 142 minut / USA


Marvel přináší Avengers, film, ve kterém spojí síly největší superhrdinové všech dob. Poprvé v historii spolu vytvořili Iron Man, Hulk, Thor a Kapitán Amerika tým, takže mohla vzniknout nevídaná akční sága, v níž pod režijním vedením Josse Whedona zazářily hollywoodské hvězdy.. (více)

Avengers: Age of Ultron (Blu-ray)
(Avengers: Age of Ultron)
2015 / Akční, Dobrodružný / 135 minut / USA


Studio Marvel představuje světový fenomén: AVENGERS: Age of Ultron, který je výpravným pokračováním největšího superhrdinského filmu všech dob. Tony Stark (Robert Downey Jr.) má dobré úmysly a nechává sestavit ohromné monstrum umělé inteligence Ultrona (James Spader). Jenže Ultron se zapřísahá.... (více)

Avengers: Infinity War (Blu-ray)
(Avengers: Infinity War)
2018 / Akční / 149 minut / USA


Snímek Avengers: Infinity War završuje neuvěřitelnou desetiletou cestu filmovým světem studia Marvel a přináší na obrazovky největší válku všech dob. Avengers a jejich superhrdinští spojenci musí riskovat úplně vše a pokusit se porazit.... (více)

Avengers: Endgame (Blu-ray)
(Avengers: Endgame)
2019 / Akční / 180 minut / USA


Čtvrté pokračování série Avengers je strhujícím vyvrcholením 22 vzájemně propojených filmů. V příběhu o přátelství a týmové práci, bez ohledu na rozdíly, hrdinové nakonec pochopí, jak křehká je naše.. (více)

Cena: 799,- Kč