Detail titulu : Vetřelec kolekce 6 filmů 6DVD

D01606

Vetřelec kolekce 6 filmů 6DVD

(Alien 6-movie Collection)
2023 /
V prodeji od: 1. 2. 2023Kolekce obsahuje:Vetřelci
(Aliens)
1986 / Akční, Sci-Fi, Dobrodružný, Thriller / USA, Velká Británie


V akcí nabitém pokračování Vetřelce se Sigourney Weaver vrací v roli Ripleyové, jediné, která přežila první setkání lidstva s vesmírným vetřelcem. Její zážitky i zprávy o osudu posádky jsou přijímány s nedůvěrou – dokud ji tajemné zmizení kolonistů planety LV-426 nepřivede do týmu špičkově vybavených mariňáků .... (více)

Vetřelec: Vzkříšení
(Alien: Resurrection)
1997 / Akční, Horor, Sci-Fi / USA


Uplynulo dvě stě let od chvíle, kdy Ripleyová (Sigourney Weaver) na planetě Florina 161 učinila velkou oběť. Po několika neúspěšných pokusech se vědcům po mnoha letech konečně podaří naklonovat její dokonalou dvojnici s královnou Vetřelců. Ale nový druh je.... (více)

Vetřelec 3
(Alien 3)
1992 / Akční, Horor, Sci-Fi / USA


Ve třetí kapitole nejnapínavější sci-fi ságy filmových dějin musí poškozená vesmírná loď Ripleyové nouzově přistát na planetě Fiorina 161, kde v nehostinné pustině přežívají bývalí chovanci nejpřísněji střeženého vězení planety. Ale na palubě .... (více)

Vetřelec
(Alien)
1979 / Horor, Sci-Fi / USA, Velká Británie


Vetřelec se stal prvním snímkem jedné z nejoblíbenějších ság v historii science fiction a představuje Sigourney Weaver v roli Ripleyové, ženy se železnou vůlí, odhodlané svést souboj s nejnebezpečnějšími tvory.... (více)

Prometheus
(Prometheus (2012))
2012 / Sci-Fi, Dobrodružný, Mysteriózní / 119 minut / USA, Velká Británie


Ridley Scott, režisér snímků Vetřelec a Blade Runner, se vrací k žánru sci-fi , který pomáhal definovat. Ve filmu PROMETHEUS se tým vědců a výzkumníků vydává na cestu do nejtemnějších koutů vesmíru, aby tu pátral po původu lidstva. Objev vědců se ale stává hrozbou pro život na celé Zemi a oni sami .... (více)

Vetřelec: Covenant
(Alien: Covenant)
2017 / Horor, Sci-Fi, Thriller / 117 minut / USA, Velká Británie


Ridley Scott se vrací do vesmíru, který sám stvořil, snímkem VETŘELEC: COVENANT, novou kapitolou slavné filmové ságy. Posádka koloniální vesmírné lodi Covenant během putování na vzdálenou planetu na druhé straně galaxie objeví místo, které
se na první pohled jeví jako idylický ráj, ale ve skutečnosti je to temný, brutální .... (více)

Cena: 529,- Kč 

Další novinky na DVD

Marťan