Detail titulu : Vetřelec kolekce 6 filmů 6BD

D01607

Vetřelec kolekce 6 filmů 6BD

(Alien 6-movie Collection)
2023 /
V prodeji od: 1. 2. 2023Kolekce obsahuje:Vetřelec: Covenant (Blu-ray)
(Alien: Covenant)
2017 / Horor, Sci-Fi, Thriller / 122 minut / USA, Velká Británie


Ridley Scott se vrací do vesmíru, který sám stvořil, snímkem VETŘELEC: COVENANT, novou kapitolou slavné filmové ságy. Posádka koloniální vesmírné lodi Covenant během putování na vzdálenou planetu na druhé straně galaxie objeví místo, které
se na první pohled jeví jako idylický ráj, ale ve skutečnosti je to temný, .... (více)

Prometheus (Blu-ray)
(Prometheus)
2012 / Sci-Fi, Dobrodružný, Mysteriózní / 124 minut / USA, Velká Británie


Ridley Scott, režisér snímků Vetřelec a Blade Runner, se vrací k žánru sci-fi, který pomáhal definovat. Ve filmu PROMETHEUS se tým vědců a výzkumníků vydává na cestu do nejtemnějších koutů vesmíru, aby tu pátral po původu lidstva. Objev vědců .... (více)

Vetřelec: Vzkříšení (Blu-ray)
(Alien: Resurrection)
1997 / Akční, Horor, Sci-Fi / USA


Hrůza se znovu probouzí ve strhujícím vyvrcholení sci-fi ságy o Vetřelci! Dvě stě let uplynulo od chvíle, kdy Ripleyová na Florině 161 přinesla tu největší oběť. Ale nyní ji skupina vědců naklonovala - a s ní i královnu Vetřelců - v naději, .... (více)

Vetřelec ³ (Blu-ray) - původní a prodloužená verze
(Alien 3)
1992 / Akční, Horor, Sci-Fi / USA


Ve třetí kapitole nejnapínavější sci-fi ságy filmových dějin musí poškozená vesmírná loď Ripleyové nouzově přistát na planetě Fiorina 161, kde v nehostinné pustině přežívají bývalí chovanci nejpřísněji střeženého vězení planety.... (více)

Vetřelec (Blu-ray) - původní a režisérská verze
(Alien)
1979 / Horor, Sci-Fi / USA, Velká Británie


V prvním dílu napínavé ságy o Vetřelci posádka vesmírné lodi Nostromo reaguje na nouzové volání, které pochází z pusté planety. Objevuje tu ale pouze smrtící formu života, jež se množí v lidském hostiteli. Členy.... (více)

Vetřelci (Blu-ray) - původní a režisérská verze
(Aliens)
1986 / Akční, Sci-Fi, Dobrodružný, Thriller / USA, Velká Británie


Ripleyová (Sigourney Weaver) se po 57 letech putování vesmírem vrací na Zemi, ale hrůza nepřestává. Jejímu příběhu o setkání s Vetřelcem nikdo příliš nevěří, Ripleyová přesto souhlasí s tím, že doprovodí skupinu .... (více)
Cena: 999,- Kč