Detail titulu : Smrtonosná past kolekce 1-5 (5Blu-ray)

D01745

Smrtonosná past kolekce 1-5 (5Blu-ray)

(Die Hard 5-movie collection)

V prodeji od: 6. 3. 2024Kolekce obsahuje:Smrtonosná past (Blu-ray)
(Die Hard)
1988 / Akční, Thriller / 132 minut / USA


Bruce Willis je John McClane, policajt z New Yorku, který přiletěl na Štedrý den do L.A. za svou ženou, aby spolu strávili večírek v okázalém mrakodrapu její firmy. Plány se ale změní ve chvíli, kdy teroristé pod vedením .... (více)

Smrtonosná past 2 (Blu-ray)
(Die Hard 2)
1996 / Akční, Thriller / 126 minut / USA


Bruce Willis se vrací jako John McClane, policajt mimo službu, který je špatnou osobou na špatném místě ve špatnou dobu. Během zasněženého Štedrého dne, když John čeká na letadlo své ženy na washingtonském letišti, ovládnou teroristé systém řízení letového provozu. Nyní je na McClaneovi, aby .... (více)

Smrtonosná past 3 (Blu-ray)
(Die Hard 3)
1995 / Akční, Kriminální, Thriller / 128 minut / USA


Bruce Willis je znovu John McClane, policajt z New Yorku. Tentokrát si jej vzal na mušku tajemný Simon (Jeremy Irons) – terorista, který plánuje vyhodit do vzduchu celé město. Společně s neochotným civilistou (Samuel L. Jackson) se McClane vydává na divokou cestu skrz celé město, protože .... (více)

Smrtonosná past 4.0 (Blu-ray)
(Die Hard 4 (Live Free or Die Hard))
2007 / Akční, Kriminální, Thriller / 125 minut / USA


Bruce Willis se vrací jako John McClane v akčním pokračování napínavé a vzrušující série Smrtonosná past, ve které ukazuje nové generaci lumpů, jak vypadá spravedlnost ze staré školy. Musí se totiž vypořádat s teroristy, kteří.... (více)

Smrtonosná past: Opět v akci (Blu-ray) - původní a prodloužená verze
(A Good Day to Die Hard)
2013 / Akční, Kriminální, Thriller / USA


Těšte se na více šokujících, dech beroucích a divokých akčních scén v edici, která obsahuje hodiny strhujících bonusů a navíc PRODLOUŽENOU VERZI filmu Smrtonosná past: Opět v akci se záběry, které jste v kině neviděli!.... (více)


Cena: 899,- Kč