Detail titulu : Shrek kolekce 1.-4. 4BD

U00784

Shrek kolekce 1.-4. 4BD

(Shrek 4-movie Collection)
2023 /
V prodeji od: 1. 3. 2023Kolekce obsahuje:Shrek (Blu-ray)
(Shrek)
2001 / Dobrodružný, Rodinný, Komedie, Animovaný / 90 minut / USA


Hrdinu, jako je Oscarem® ověnčený* Shrek, jste určitě ještě nepotkali. Ze sympatického zlobra se stal filmový fenomén, který si originální pohádkou podmanil celý svět! A podle kritiky je Shrek "nejen geniální animované dílko, ale i po všech stránkách vynikající film"! (USA Today). Prožijte spolu se Shrekem (Mike Myers) a jeho upovídaným .... (více)

Shrek 2 (Blu-ray)
(Shrek 2)
2004 / Dobrodružný, Rodinný, Komedie, Animovaný / 92 minut / USA


Zlobří hrdina se vrací v nejzelenější pohádce všech dob, kterou diváci i filmoví kritici považují za ještě lepší, než byl její Oscarem®* oceněný starší bráška! A byla svatba a Shrek s Fionou žili šťastně až do smrti… Tedy žili by, kdyby nemuseli navštívit rodiče nevěsty – krále a královnu z Království.... (více)

Shrek Třetí (Blu-ray)
(Shrek the Third)
2007 / Dobrodružný, Rodinný, Komedie, Animovaný / 93 minut / USA


Přichází Shrek Třetí – nejúžasnější pohádka, která kdy spatřila světlo světa. Ve svém třetím pokračování nabývá vskutku královských rozměrů. Shrekův žabí tchán Harold má totiž na kahánku a zelený zlobr za něj musí najít nástupce. A tak se zase vrhá do víru legračních dobrodružství, na kterých ho i tentokrát doprovázejí Oslík .... (více)

Shrek: Zvonec a konec (Blu-ray)
(Shrek Forever After)
2010 / Dobrodružný, Rodinný, Komedie, Animovaný / 93 minut / USA


Vše začalo roztomilým zlobrem, který se seznámil s mluvícím oslem a zachránil půvabnou princeznu v nezapomenutelném příběhu, jenž ovlivnil podobu řady dalších animovaných filmů. Nyní přichází SHREK: ZVONEC A KONEC, vtipná a náležitě povedená závěrečná kapitola Oscarem® ověnčené* filmové série. Shrekovi se stýská.... (více)

Cena: 499,- Kč