Detail titulu : Rychle a zběsile kolekce 1-10 10BD

U00865

Rychle a zběsile kolekce 1-10 10BD

(Fast & Furious 1-10 Box Set)

V prodeji od: 23. 8. 2023Kolekce obsahuje:Rychle a zběsile (Blu-ray)
(The Fast and the Furious)
2001 / Akční, Kriminální, Thriller / 107 minut / Německo, USA


Krutý a horečnatý svět uspěchaných ulic Los Angeles, kde vítězí síla, je kulisou pro akční, adrenalinem překypující film ve zdrcujícím tempu Rychle a zběsile.
Paul Walker Rychle a zběsile 2 Do hlubiny v roli tajného policisty,který pracuje v týmu Vin Diesela (Černočerná tma) a vyšetřuje sérii únosů, se sám ocitne v nebezpečí. Někteří členové zločineckého gangu ho.... (více)

Rychle a zběsile 2 (Blu-ray)
(2 Fast 2 Furious)
2003 / Akční, Kriminální, Thriller / 108 minut / Německo, USA


Nebezpečné automobilové závody zuřící přímo v ulicích Miami. Nadupaná auta jedoucí na maximum. Krásné dívky a životní styl, pro který stojí za to umřít…To je Rychle a zběsile 2.
Na Oscara® nominovaný* režisér John Singleton (Chlapci ze sousedství) přináší vysokooktanové pokračování hitu Rychle .... (více)

Rychle a zběsile: Tokijská jízda (Blu-ray)
(The Fast and the Furious: Tokyo Drift)
2006 / Akční, Kriminální, Thriller / 104 minut / USA


Trojka úspěšné série od tvůrců filmů Rychle a zběsile a Rychle a zběsile 2 přináší nejvyšší oktanové číslo a rychlost má v krvi! Účastník ilegálních pouličních závodů Sean Boswell se po problémech s policií snaží začít nový život na opačném konci světa. Jeho posedlost závoděním ho všakvrhá do střetu s japonským podsvětím. Aby přežil,.... (více)

Rychlí a zběsilí (Blu-ray)
(Fast & Furious)
2009 / Akční, Kriminální, Drama, Thriller / 107 minut / USA


Zpátky v ulicích, ve kterých vše začalo, se Vin Diesel a Paul Walker znovu spojují s Michelle Rodriguez a Jordanou Brewster, aby se zabořili do sedadel, přišlápli plyn a vyrazili v těch nejluxusnějších autech do ulic Los Angeles i do mexické pouště v novém akčním thrilleru nasáklém benzínem. Bývalý trestanec.... (více)

Rychle a zběsile 5 (Blu-ray)
(Fast Five)
ROK / ŽÁNR / MINUTÁŽ minut / ZEMĚ


Vin Diesel, Paul Walker a Dwayne Johnson září v hlavních rolích akcí nabitého filmu plného šílených kaskadérských výkonů, neuvěřitelných aut a krásných žen! Legendární Dom Toretto (Diesel) se v exotickém Rio de Janeiru spojuje s bývalým policajtem
Brianem O’Connerem (Walker), který nyní stojí .... (více)

Rychle a zběsile 6 (Blu-ray)
(Fast & Furious 6)
2013 / Akční, Kriminální, Thriller / 130 minut / USA


Když někdo v Moskvě napadne ruský vojenský konvoj AGENT HOBBS Dwayne Johnson ihned míří za DOMINICEM TORETTEM Vin Diesel jediným mužem který mu dokáže pomoci najít útočníky Toretto souhlasí až poté co zjistí že LETTY Michelle Rodriguez je naživu a navíc pracuje pro Hobbsova úhlavního nepřítele OWENA SHAWA Luke Evans elitního žoldáka který kolem sebe soustředí ty nejlepší.... (více)

Rychle a zběsile 7 (Blu-ray)
(Furious 7)
2015 / Akční, Kriminální, Thriller / 137 minut / Japonsko, USA


Vin Diesel, Paul Walker a Dwayne Johnson vévodí hvězdnému obsazení filmu, ve kterém na vás čeká řada gravitaci popírajících scén, ale také spousta emocí. Když se dostanou do hledáčku chladnokrevného nájemného zabijáka (Jason Statham), který s nimi má nevyřízené účty, jejich jedinou nadějí .... (více)

Rychle a zběsile 8 (Blu-ray)
(The Fate of the Furious)
2017 / Akční, Dobrodružný / 136 minut / Japonsko, Čína, USA


Když jsou zločinci oškliví chlapi, je jednoduché s nimi zatočit. Když je to ale atraktivní smyslná žena jako Cipher (Charlize Theron), ztratí hlavu i takový mazák jako Dominic Toretto (Vin Diesel). Toretto naprosto ztratil hlavu a vykašlal se nejen na Letty (Michelle Rodriguez), ale i na všechny staré kámoše. Že s ním má Cipher jiné plány .... (více)

Rychle a zběsile 9 (Blu-ray) - původní a režisérská verze
(Fast & Furious 9)
2021 / Akční, Kriminální, Thriller / USA


Dom Toretto si myslel, že svůj život mimo zákon nechal ve zpětném zrcátku, ale ani on nemůže ujet své minulosti. Když se jeho bratr Jakob neočekávaně vynoří jako elitní zabiják, "rodina" rychlých a zběsilých se musí dát znovu dohromady, aby pomohla Domovi urovnat staré skóre a zastavit známéno nepřítele s ďábelským plánem.
Režisér Justin Lin, který má zásadní podíl .... (více)

Rychle a zběsile 10 (Blu-ray)
(Fast & Furious 10)
2023 / Akční / 140 minut / USA


Od chvíle, kdy jejich sága začala podzemní závodní scénou v ulicích L.A., Dominic Toretto (Vin Diesel) a jeho parta překonali možné i nemožné překážky, aby byli o krok napřed před každým zločincem. Přesto, když Domův tým v Brazílii sejmul mocného narkobarona, neměli tušení, že svědkem celé.... (více)

Cena: 1499,- Kč