Detail titulu : Padesát odstínů kolekce 1.-3. 3BD

U00880

Padesát odstínů kolekce 1.-3. 3BD

(Fifty Shades Of Grey/Fifty Shades Darker/Fifty Shades Freed)
2023 /
V prodeji od: 6. 9. 2023Kolekce obsahuje:Padesát odstínů šedi (Blu-ray)
(Fifty Shades of Grey)
2015 / Erotický, Drama, Thriller, Romantický / USA


Světový fenomén ožívá ve filmu Padesát odstínů šedi, ve kterém září Dakota Johnson a Jamie Dornan v ikonických rolích Anastasie Steele a Christiana Greye. Ana je nezkušená vysokoškolská studentka, jež dostala za úkol vyzpovídat tajemného miliardáře Christiana Greye. Pracovní záležitost ale brzy přeroste v nekonvenční milostný vztah. Ana je Christianovým.... (více)

Padesát odstínů temnoty (Blu-ray)
(Fifty Shades Darker)
2017 / Erotický, Drama, Romantický / Čína, USA


Jamie Dornan a Dakota Johnson se vrací jako Christian Grey a Anastasia Steele v Padesáti odstínech temnoty, druhé kapitole filmu, který vznikl podle série celosvětových bestsellerů Padesát odstínů. Raněný Christian se pokouší nalákat opatrnou Anastasii zpět do své blízkosti, ta je ochotná mu dát ještě jednu šanci jen pod podmínkou nového uspořádání jejich vztahu. Zatímco .... (více)

Padesát odstínů svobody (Blu-ray)
(Fifty Shades Freed)
2018 / Erotický, Drama, Thriller, Romantický / USA


Jamie Dornan a Dakota Johnson se vrací jako Christian Grey a Anastasia Steele v Padesáti odstínech svobody, závěrečné kapitole filmového zpracování fenomenální knižní série bestsellerů. Ve víře, že stíny minulosti nechali za sebou, se novomanželé Christian a Ana obklopeni luxusem plně oddávají vzájemné lásce. Ale zatímco.... (více)

Cena: 399,- Kč