Detail titulu : Luc Besson kolekce (6Blu-ray)

N01922

Luc Besson kolekce (6Blu-ray)

(Luc Besson kolekce 6BD)

V prodeji od: 23. 11. 2016Kolekce obsahuje:Johanka z Arku (Blu-ray)
(Joan of Arc)
1999 / Válečný, Drama, Historický / 152 minut / Francie


ohanka (Milla Jovovich) byla malou holčičkou, když jí během přepadení její rodné vesnice vojáci anglické armády před očima znásilnili a zavraždili sestru. Od té doby se staly víra a modlitby její jedinou útěchou. Když Johanka dospěla, začala.... (více)

Pátý element (Blu-ray)
(The Fifth Element)
1997 / Akční, Sci-Fi, Komedie / 126 minut / Francie


New York, dvacáté třetí století. Země má být co nevidět zničena obří ohnivou koulí, která se na ni řítí. Cornelius (Ian Holm), starý mnich, však ví, čím tento hořící kolos zastavit: Pátým elementem. Je to Nejvyšší existence, propojující .... (více)

Leon
(Léon)
1994 / Kriminální, Drama, Thriller / 243 minut / Francie


Záhadný Leon (Jena Reno) je elitním newyorským nájemným zabijákem. Když jsou vyvražděni jeho sousedé, Léon se stává neochotným ochráncem jediného, kdo masakr přežil - dvanáctileté Mathildy (Natalie Portman). Ta ovšem nechce ochranu.... (více)

Brutální Nikita (Blu-ray)
(Nikita)
1990 / Akční, Kriminální / 117 minut / Francie, Itálie


Zdánlivě běžná noční krádež v lékárně se změní v krvavou přestřelku. Nikita (Anne Parillaud) je uvězněna a odsouzena k doživotí za vraždu. Dostane však šanci k vykoupení. Musí uzavřít nevypověditelnou smlouvu s vládou. Po třech letech intenzivního tvrdého .... (více)

Magická hlubina (Blu-ray)
(Le grand bleu)
1988 / Dobrodružný, Drama, Romantický / 168 minut / Francie, Itálie, USA


Magická hlubina je strhujícím příběhem dvou potápěčů. Vše začíná na konci padesátých let, kdy se Jacques Mayol (Jean-Marc Barr) a Enzo Molinari (Jean Reno), v té době ještě chlapci, utkali v boji o rekord v hloubkovém potápění. O dvacet let později jsou oba rivalové .....více)

Atlantis (Blu-ray)
(Atlantis)
1991 / Dokument / 78 minut / Francie, Itálie


Vydejte se na fascinující cestu do hlubin oceánu, kde kamera odhaluje podmořský život ve všech jeho možných podobách: let obřích rejnoků, balet lachtanů, namlouvací ceremoniály ryb nebo nenasytnost žraloků. To za doprovodu magických tónů.... (více)

Není skladem