Detail titulu : Expendables: Postradatelní kolekce 1-4. (4Blu-ray)

N03671

Expendables: Postradatelní kolekce 1-4. (4Blu-ray)

(The Expendables 1-4 Collection)

V prodeji od: 17. 1. 2024Kolekce obsahuje:Expendables: Postradatelní (Blu-ray)
(The Expendables)
2010 / Akční / 113 minut / USA


Akční podívaná století začíná!
Stallone, Schwarzenegger, Rourke, Willis, Statham, Li, Lundgren…, to jsou Expendables, parta žoldáků, kteří se nebojí smrti a za pár babek pro vás udělají téměř cokoliv. Sotva se vrátí z jedné smrtonosné akce, hned se.... (více)

Expendables: Postradatelní 2 (Blu-ray)
(The Expendables 2)
2012 / Akční / 102 minut / USA


Postradatelní se vrací ve svém pokračování, které podle J. Rentillyho z MensHealth.com nabízí "vysokooktanové dobrodružství nabité akčními scénami"! Úkol, který na Barneyho a jeho bandu žoldáků ze staré školy čeká tentokrát, se zdá na první pohled celkem snadný. Nic ale od začátku nejde podle plánu. Když během.... (více)

Expendables: Postradatelní 3 (Blu-ray)
(The Expendables 3)
2014 / Akční / 131 minut / USA


Tým Expendables bude tentokrát čelit přímo jednomu ze svých zakladatelů a bývalých šéfů. Conrad Stonebanks s tváří Mela Gibsona stál přímo u jejich zrodu, pak se z něj ale stal odpadlík a dokonce jeden z Barneyho úkolů na zabití. Přežil a teď má bezcitný a bezskrupulózní obchodník se zbraněmi jediný cíl. Bývalého parťáka .... (více)

Expend4bles: Postr4datelní (Blu-ray)
(Expend4bles)
2023 / Akční, Dobrodružný / 103 minut / USA


Nová generace hvězd se připojí k akčním legendám do adrenalinové dobrodružství Expend4bles: Postr4datelní. K Jasonu Stathamovi, Sylvesteru Stallonemu, Dolphu Lundgrenovi a Randymu Coutureovi se poprvé připojují Curtis "50 Cent" Jackson, Megan Fox, Tony Jaa, Iko Uwais a Andy Garcia. Vyzbrojeni všemi.... (více)

Cena: 999,- Kč