Detail titulu : Planeta pokladů - Edice Disney klasické pohádky č.27

D00919

Planeta pokladů - Edice Disney klasické pohádky č.27

(Treasure Planet)
2002 / Sci-Fi, Dobrodružný, Rodinný, Animovaný / 91 minut / USA
V prodeji od: 27. 4. 2016


Další novinkou z prestižní řady animovaných filmů Disney Classics je rodinný příběh o odvážném chlapci, který pátrá po jednom velkém tajemství a při tom zažije dobrodružství, jaké si nedokázal představit ani ve svých nejbujnějších snech.
Jim Hawkins narazí díky neuvěřitelně šťastné náhodě na mapu Planety pokladů a tím rozpoutá vesmírný hon za největším bohatstvím všech dob. Aby se Jim vůbec dostal na bájnou planetu, nechá se najmout na zářivou sluneční galeonu. Tam se seznámí s kuchařem, robotem Johnem Silverem. S jeho pomocí odhaluje nástrahy a nebezpečí vesmírného putování za pokladem. Když Jim dorazí na Planetu pokladů, nemá ještě zdaleka vyhráno. Ale spolu s neustále se měnícím a hravým parťákem Morfem, hromadou poskládaných koleček a šroubků B.E.N.E.M. a chytrou kapitánkou Amelií nakonec najde, co hledal.
Příběh plný napětí, nečekaných zvratů a vzrušení natočil režisér legendární Malé mořské víly a Aladina. Inspirován knihou Roberta Louise Stevensona "Ostrov Pokladů" vytvořil zcela nové dílo se skvělou animací pro novou generaci diváků. Je to zážitek pro celou rodinu, který si budete chtít pustit znovu a znovu.

Režie: John Musker, Ron Clements
Zvukové formáty: česky Dolby Digital 5.1 / anglicky Dolby Digital 5.1 / arabsky Dolby Digital 5.1 / maďarsky Dolby Digital 5.1
Titulky: české, anglické, arabské, bulharské, chorvatské, maďarské, slovinské
Obrazové formáty: 16:9

Bonusy:
• Interaktivní menu
• Výběr scén
• Mezigalaktická dobrodružství (Virtuální honba za pokladem, DisneyPedia: Život piráta, Animace podle Roye Disneyho, Ještě jsem tady - videoklip)
• Komentář tvůrců
• 3x vystřižené scény
• Střípky z natáčení (Příběh, Animace, Výtvarná stránka, Hudba, Prostorové uspořádání, Postavy, Spojení 3D světů, Nepoužité záběry)

Cena: 199,- Kč