Detail titulu : Kniha džunglí DE - Edice Disney klasické pohádky 11.

D00827

Kniha džunglí DE - Edice Disney klasické pohádky 11.

(Jungle Book Diamond Edition)
1967 / Muzikál, Rodinný, Komedie, Animovaný / 75 minut / USA
V prodeji od: 27. 5. 2015

DISNEYHO ZPÍVÁNÍ A HOUPÁNÍ VYSOKO VE VĚTVÍCH STROMŮ

"Kniha džunglí, klasická adaptace románu Rudyarda Kiplinga, nyní znovu ožívá v restaurovaném, brilantně lepším obrazu a zvuku. Užijte si písněmi vyzdobenou oslavu přátelství, zábavy a dobrodružství v posledním animovaném filmu, který ještě zažil skutečné kouzlo úpravy samotným Waltem Disneyem!

Vydejte se na vzrušující cestu plnou dobrodružství, společně s chlapcem Mauglím. Míří do vesnice lidí a provází ho jeho moudrý přítel, panter Baghíra. Cestou potkávájí veselého krále opic Louieho, hypnotického hada Ká a roztomilého medvěda Balúa, který učí Mauglího o životě a skutečném významu přátelství.
Zhoupněte se s námi do džungle zábavy i za zbrusu novými bonusy!"

Hrají: George Sanders, Sterling Holloway, J. Pat O'Malley, Clint Howard
V českém znění: Radan Rusev - Phil Harris (Balú), Vít Ondračka - Bruce Reitherman (Mauglí), Karel Richter - J. Pat O'Malley (Plukovník Hathi), Stanislav Fišer (starý plešatý sup), Jiří Zahajský - Sebastian Cabot (Baghíra), Jiří Jelínek ml. - Louis Prima (Král opic Louie), Jiří Novotný - Sterling Holloway (Ká), Jan Poledník (malý slon), Pavel Rímský - George Sanders (Šerchán), Vladimír Kudla (Ráma), Pavel Pípal (Akéla), Dalimil Klapka, Jiří Prager, Miriam Kantorková - Verna Felton (Winifred) a další....Zpěv: Jana Mařasová a sbor Lubomíra Pánka, Studio dabing AB Barrandov 1994
Režie: Wolfgang Reitherman
Zvukové formáty: česky Dolby Digital 5.1
Titulky: české, anglické, slovenské
Obrazové formáty: 1,75:1 / 16:9

Bonusy:
Nový bonus diamantové edice
• Alternativní konec
• Mauglí a lovec
Klasické bonusové materiály
• Disneypédie:
• Džunglemánie!
Vynechaná scéna:
• Ztracená postava - Nosorožec Rocky

Cena: 199,- Kč