Detail titulu : Elvis Presley: Easy Come, Easy Go

P00492

Elvis Presley: Easy Come, Easy Go

(Easy Come, Easy Go)
1967 / Hudební, Komedie / 91 minut / USA
V prodeji od: 9. 12. 2009

V podání Elvise ve filmu zazní Easy Come, Easy Go, I’ll Take Love, Yoga Is As Yoga Does, The Love Machine... a další!

Píše se rok 1967. První finále Superbowl hrají Packers proti Chiefs, světem modelingu hýbe Twiggy, Amerika zapojuje svůj 100.000.000. telefon... a Elvis se ve filmu Easy Come, Easy Go potápí pro peníze. Poslední den služby u námořnictva objeví jako žabí muž potopenou loď s pokladem a první den v civilu se vrhá do podnikání – stává se hledačem pokladů na volné noze! Poklady čekají i na Elvisovy fanoušky: užijí si kolébavé rytmy, Elvisův románek s go go tanečnicí, podvodní akce i krkolomnou sestavu rokenrolového krále na jogínském festivalu. Ve filmu si zahrála také Elsa Lanchester (Frakensteinova nevěsta).

Kvíz:
Jak se jmenoval televizní sitkom, ve kterém se Pat Priest alias Dina v Easy Come, Easy Go objevila v roli jediného normálního člena strašidelné rodiny?
The Munsters – Pat Priest hrála Marylin Munster.


Hrají: Elvis Presley, Elsa Lanchester
Režie: John Rich
Zvukové formáty: anglicky DD 1.0 / anglicky DD 5.1 / francouzsky DD 1.0 / italsky DD 1.0 / německy DD 1.0
Titulky: české, anglické, anglické pro neslyšící, arabské, bulharské, dánské, finské, francouzské, hebrejské, holandské, chorvatské, islandské, italské, maďarské, německé, norské, polské, portugalské, rumunské, řecké, slovinské, srbské, švédské, turecké
Obrazové formáty: 16:9

Cena: 199,- Kč