Detail titulu : Dexter 1. série 3DVD

P00750

Dexter 1. série 3DVD

(Dexter Season 1)
2008 / Seriál, Kriminální, Drama, Mysteriozní, Thriller / 626 minut / USA
V prodeji od: 30. 5. 2012

Sběratelská kolekce 3 disků s 12 zabijáckými epizodami

Nenechte si ujít kritikou opěvovaný televizní seriál Dexter, kterému dominuje skvělý výkon Michaela C. Halla (Šest stop pod zemí) nominovaného na cenu Emmy. Tohle hrůzyplné a opojné DVD obsahuje všech 12 epizod první série kriminálního dramatu, jaké jste ještě neviděli.

DISK 1

Epizoda 1
Dexter
Pokud forenzní analytik krevních skvrn Dexter Morgan právě nějaké vraždy neřeší, pak se sám věnuje zabíjení těch, kdo páchají zlo. Jenže když se v Miami objeví další sériový zabiják a s ním navýsost stylizované vraždy, jeho svět se otřese.

Epizoda 2
Krokodýlí slzy
Zatímco Dexter váhá nad svou další obětí, v jeho životě zavládne zmatek – to když ho tajně osloví další místní sériový zabiják přezdívaný mrazákový vrah a dá Dexterovi najevo, že ví, co chystá.

Epizoda 3
Nevinné mládí
Dexter jde po nedávno propuštěném trestanci, který by mohl znovu zabíjet. Zároveň se však musí věnovat dalšímu zločinu mrazákového vraha – rozřezanému tělu prostitutky na hokejovém ledě.

Epizoda 4
Pomocná ruka
Když za sebou začne mrazákový vrah nechávat na místě činu fotografie z Dexterova dětství, vyšetřovatel je zmatený. Mají snad tyhle hrůzné obrazy Dexterovi odhalit něco z jeho vlastní minulosti?


DISK 2


Epizoda 5
Americký sen
V oddělení vražd je rušno, když se poslední oběť zabijáka s mrazírenským vozem najde živá. Dexter zatím pronásleduje vraždícího obchodníka s lidmi.

Epizoda 6
Vráceno odesílateli
Mrazákový vrah připraví Dexterovi na jednom z jeho posledních míst činu překvapení. Vyšetřovatel se tak dostává do středu pozornosti svého vlastního oddělení.


Epizoda 7 - Okruh přátel
Totožnost mrazákového vraha je sice odhalena, jenže Dexterovi na něm něco nesedí.

Epizoda 8 - Cvokař k večeři
Když se ukáže, že údajná sebevražda úspěšné a vlivné ženy je jednou ze série podivných vražd, pustí se Dexter do pronásledování zabijáka, s jakým se dosud nesetkal.


DISK 3
Epizoda 9 - Táta to ví nejlíp
Dexter odhalí, že jeho biologický otec, kterého 30 let považoval za mrtvého, zemřel teprve nedávno a zanechal mu veškerý svůj majetek… a dům. Na víkend si tam s ním vyrazí Rita, Debra a Rudy.

Epizoda 10 - Vidět rudě
Tentokrát za sebou nechá mrazákový vrah spoušť, která je i na Dextera příliš a přinutí tak policistu postavit se tváří tvář vlastním démonům z minulosti.

Epizoda 11 - S pravdou ven
Mrazákový vrah unese někoho z Dexterova okolí a vtáhne tak vyšetřovatele do smrtící hry na schovávanou.

Epizoda 12- Volání krve
Dexter a mrazákový vrah z chlaďáku se konečně střetávají.

Hrají: Michael C. Hall, Jennifer Carpenter, Lauren Vélez, David Zayas, James Remar, C.S. Lee, Julie Benz, Desmond Harrington, Christina Robinson, Preston Bailey, Geoff Pierson, Erik King, Luke Andrew Kruntchev, David Ramsey, Evan George Kruntchev, Keith Carradine, Jimmy Smits, Colin Hanks, John Lithgow, Aimee Garcia, Pablo Soriano, Courtney Ford, Daniel Goldman, Julia Stiles, Edward James Olmos, Christian Camargo, Valerie Cruz, Billy Brown, Jaime Murray, Kristin Dattilo, Jason Manuel Olazabal, Rick Peters, Devon Graye, Maria Doyle Kennedy, April L. Hernandez, Peter Weller
V českém znění: Saša Rašilov - Michael C. Hall (Dexter Morgan), Tereza Bebarová - Jennifer Carpenter (Debra Morganová), Lucie Vondráčková - Julie Benz (Rita Bennettová), Vladislav Beneš - James Remar (Harry Morgan), Filip Švarc - Erik King (seržant Doakes), Nela Boudová - Lauren Vélez (Maria Laguertová), Ernesto Čekan - David Zayas (Angel Batista), Jan Vlasák - Geoff Pierson (Tom Matthews), Zbyšek Pantůček - C.S. Lee (Vince Masuka), Ivan Jiřík - Mark Pellegrino (Paul Bennett), Martin Písařík - Christian Camargo (Rudy Cooper), Oldřich Hajlich - Devon Graye (mladý Dexter), Michal Holán - Sam Witwer (Neil Perry), Klára Nováková - Christina Robinson (Astor Bennettová), Jindřich Žampa - Preston Bailey (Cody Bennett), Jan Szymik, Svatopluk Schuller, Ivo Novák, Stanislava Jachnická a další.
Režie: Marcos Siega, Keith Gordon, Steve Shill, Michael Cuesta, Tony Goldwyn, John Dahl, Robert Lieberman, Nick Gomez, Ernest R. Dickerson, Tim Hunter
Zvukové formáty: česky DD 2.0 / anglicky DD 5.1
Titulky: české
Obrazové formáty: 1,78:1 / 16:9

Cena: 399,- Kč