Detail titulu : Zpovídám se (Blu-ray)

W01891

Zpovídám se (Blu-ray)

(I Confess)
1953 / Drama, Thriller / 94 minut / USA
V prodeji od: 16. 3. 2016

Jestliže víš, co on ví, co s tím uděláš?

V Hitchcockově dramatu Zpovídám se vyslechne otec Michael Logan (Montgomery Clift), jenž je na první pohled příkladem kněžské zbožnosti, zpověď vraha. Očití svědkové však označují za vraha kněze a svátost zpovědi Loganovi brání, aby promluvil – byť na svou vlastní obranu – i tehdy, když z něj nepřímé důkazy dělají hlavního podezřelého! Dále hrají držitelé* Oscara® Anne Baxter a Karl Malden, první v roli Loganovy dávné lásky, druhý jako policejní inspektor, jehož pokusy kněze očistit vedou ke stále hlubšímu podezření. Zpovídám se, natočené v Quebecku, na místech, umocňujících starosvětský duch města, se řítí do finále, na které jen tak nezapomenete. A přesně v Hitchcockově duchu přiznáte, že jste se ani na minutu nedokázali odtrhnout.

Hrají: Montgomery Clift, Anne Baxter, Karl Malden, Brian Aherne, O. E. Hasse, Alfred Hitchcock, Roger Dann
Režie: Alfred Hitchcock
Kamera: Robert Burks
Hudba: Dimitri Tiomkin
Scénář: George Tabori, William Archibald
Zvukové formáty: anglicky DTS-HD Master Audio 2.0 / francouzsky (Paříž) Dolby Digital 2.M / polský komentář Dolby Digital 2.M / španělsky (Kastilie) Dolby Digital 2.M
Titulky: české, anglické pro neslyšící, francouzské (Paříž), japonské, polské, španělské (Kastilie), španělské (Latinská Amerika)
Obrazové formáty: 16:9 / 1,37:1

Bonusy:
• Dokument o natáčení Hitchcockova zpověď: Pohled na Zpovídám se
• Zpravodajské záběry z premiéry filmu
• Trailer

Cena: 399,- Kč