Detail titulu : Jo Nesbo: Doktor Proktor a vana času

N02260

Jo Nesbo: Doktor Proktor a vana času

(Jo Nesbo: Doctor Proctor and Bubble in the Bathtub)
2015 / Drama, Rodinný, Komedie, Animovaný / 91 minut / Norsko, Německo
V prodeji od: 14. 11. 2018


Bláznivý vynálezce Doktor Proktor se tentokrát vydává do Paříže, aby znovu našel svou dávnou lásku Julietu Margarínovou. Tyto bývalé hrdličky se musely před téměř čtyřiceti lety rozdělit za velmi dramatických okolností a doktor Proktor nyní vyrazil za pomoci svého starého vynálezu – vany času – do minulosti, aby změnil chod tehdejších událostí.
V poštovní schránce jeho kamarádky Lízy Pedersenové v Dělové ulici se jednoho dne objeví zvláštní pohlednice – právě od doktora Proktora. Líze a Bulíkovi se podaří vzkaz rozluštit a zjišťují, že doktor se bez nich nemůže dostat nazpět z minulosti. Proč je ale jeho zpráva šifrovaná? Hrozí mu nějaké nebezpečí? Věrným přátelům doktora tedy nezbývá nic jiného, než aby podnikli svou životní koupel a vyrazili do minulosti doktorovi na pomoc.

Režie: Arild Fröhlich
Kamera: Emily Glaister, Eilif Hellum Noraker, Gard B. Eidsvold, Anke Engelke, Atle Antonsen, Arthur Berning, Linn Skåber, Ingar Helge Gimle, Christian Skolmen, Rune Hagerup, Nils Jørgen Kaalstad, Eili Harboe, Stein Johan Grieg Halvorsen
Hudba: Ginge Anvik
Scénář: Johan Bogaeus
Produkce: Cornelia Boysen
Zvukové formáty: česky DD 5.1 / slovensky DD 5.1
Obrazové formáty: 16:9 / 2,40:1

Cena: 199,- Kč